TWOJA
MOC FINANSOWA 💪

Inwestuj wedle uznania,z bardzo niskimi opłatami, jak 2 miliony innych użytkowników. Wiodąca w Europie platforma inwestycyjna, jest Twoja.

Otwórz konto

Inwestuj z
zaufanym brokerem

Statystyki 🔒

2M

Klienci

90

Nagrody

1

Licencja bankowa

Inwestuj z
niesamowicie niskimi opłatami

*Koszty waluty, połączenia z giełdą, produktu oraz spreadu mogą mieć zastosowanie. Więcej informacji dostępne jest na naszej stronie z opłatami. Koszty nie mają zastosowania dla wbranych ETF-ów. Oferta wybranych ETF-ów podlega polityce Fair Use.

Łatwe inwestowanie z ETF-ami

W DEGIRO, mogą Państwo inwestować w fundusze notowane na giełdzie ETF, zarządzany zbiór aktywów, które mogą być zakupione lub sprzedane za jednym zleceniem na giełdzie, jak zwykłe akcje. ETF może śledzić wszystko od cen wielu, zróżnicowanych akcji lub aktywów po indywidualne produkty. Na przykład, z World ETF, mogą Państwo zainwestować pośrednio w tysiące światowych firm, zróżnicowanych pod kątem sektora i regionu, za pomocą jednego łatwego zlecenia, co pozwoli na łatwą dywersyfikację. Oferujemy nawet wiele ETF-ów bez prowizji. Więcej informacji na temat naszych najpopularniejszych ETF-ów tutaj.

Dowiedz się więcej

Wpływowe inwestowanie z wynikami ESG

Inwestowanie to nie tylko pieniądze; mogą Pańswto inwestować w tworzeniu lepszego świata. W DEGIRO oferujemy rankingi zrównoważonego rozwoju, które pomogą Państwu wybrać firmy, które odpowiadają Państwa wartościom. Tak zwane wyniki ESG pokazują, w jaki sposób firmy lub inwestycje osiągają wyniki w zakresie polityki środowiskowej, społecznej i zarządzania. Te wyniki pomagają ocenić ryzyko – i szanse – stwarzane przez spółki w krytycznych obszarach, takich jak zmiana klimatu, wynagrodzenia kadry kierowniczej oraz różnorodność i włączenie społeczne. Informacje te można znaleźć na naszej platformie na stronie szczegółowej firmy w zakładce „Darmowe oceny ryzyka ESG”. Dowiedz się więcej o wpływie inwestowania i darmowych wynikach ESG na naszej platformie tutaj.

Dowiedz się więcej

Dywersyfikacja ryzyka inwestycyjnego

Pomożemy Państwu rozłożyć ryzyko, oferując dostęp do jednego z największych wszechświatów produktów i giełd. Mogą Państwo zarządzać ryzykiem, budując dobrze zdywersyfikowany portfel i rozkładając swoje inwestycje na różne typy, regiony i sektory. Balansując między wzrostem a wartością akcji. Ważne jest, aby określić wielkość ryzyka, które są Państwo gotów podjąć, jakie produkty pasują do Państwa profilu ryzyka i wiedzy oraz ustalić jasny plan inwestycyjny. Jeśli są Państwo początkującym inwestorem, prosimy sprawdzić naszą Akademię Inwestorów, która zawiera 10 lekcji inwestowania, które zapewnią Państwu dobry start.

Dowiedz się więcej

Najlepszy ze wszystkich światów

Oferujemy wyjątkowe połączenie platformy przyjaznej użytkownikowi i niskich opłat. Od teraz jesteśmy częścią największego brokera w Europie. Dowiedz się, dlaczego ponad dwa miliony inwestorów już ma z nami konto.

Nieporównywalnie niskie ceny

Globalne inwestowanie z niewiarygodnie niskimi opłatami.

arrow_right arrow_right
3dcoins

Światowe giełdy

Uzyskaj dostęp do 50 światowych rynków.

arrow_right arrow_right
3dglobe

Nagradzany broker

Zostaliśmy okrzyknięci najlepszym, najuczciwszym, i najtańszym brokerem online.

arrow_right arrow_right
3dtrophy

Zaufanie i rzetelność

Wiodąca, europejska platforma inwestycyjna z licencja bankową.

arrow_right arrow_right
3dshield

Ponad 2 miliony inwestorów z 18 krajów już z nami inwestuje.

ratings-google-play
atings-app-store

Ryzyko inwestowania

Możesz stracić (część) swojego depozytu. Inwestowanie może być satysfakcjonujące, ale nie jest pozbawione ryzyka. W DEGIRO jesteśmy otwarci i transparentni w kwestii ryzyka związanego z inwestowaniem. Zanim zaczniesz inwestować, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pomaga to przemyśleć poziom ryzyka, który chcesz podjąć, i jakie produkty najlepiej nadają się do osiągnięcia Twoich celów.

Wskazane jest, aby nigdy nie inwestować pieniędzy, których potrzebujesz, w tym samym czasie lub zawierać transakcji, które mogą powodować trudności finansowe. Wszystko zaczyna się od myślenia o rodzaju inwestora, jakim chcesz być. Więcej informacji o ryzyku można znaleźć w dokumencie Charakterystyka i rodzaje ryzyk związanych z instrumentami finansowymi oraz na naszej stronie dotyczącej ryzyka.

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta
100 € kredytu
dni
godzin
minut
close_white

Przez określony czas pokryjemy opłaty za pierwszą transakcję do kwoty 100 euro. Zapoznaj się z warunkami.

close_white

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2 miliony klientów i ponad 90 międzynarodowych nagród.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 lutego 2023 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

  • Oferta jest ważna do 31 stycznia 2023 roku.
  • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
  • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 28 lutego 2023 roku.
  • • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku marca.
  • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
  • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
  • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
  • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
  • Każdy nowy klient może ubiegać się o voucher transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz

Akceptacja warunków oferty/p>

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 stycznia 2023.

icon_close