FINANCIAL POWER
TO YOU 💪

Inwestujcie Państwo po swojemu przy niewiarygodnie niskich opłatach, tak jak nasze 2,5 miliony innych inwestorów.

Rejestracja konta
header shape_desktop_left header shape_desktop_right
header shape_desktop_right

Korzystanie z
niewiarygodnie niskich opłat

Amerykańskie akcjeUnited States

PROWIZJA

€1

+

KOSZTY

€1

Wybrane ETF-y 🌎

PROWIZJA

€0

+

KOSZTY

€1

*Mogą mieć zastosowanie koszty związane z walutą, połączeniem z giełdą lub zewnętrznym produktem i spreadem. Dowiedzcie się Państwo więcej na naszej stronie dotyczącej opłat. Lista bezprowizyjnych ETF-ów może ulec zmianie i podlega zasadom uczciwego użytkowania (Fair Use).

Opłaty
Degiro anniversary

Świętujemy 10 lat DEGIRO 🎉

Jesteśmy dumni, że możemy świętować okrągłą rocznicę naszej platformy! Obecnie jest to jedna z najczęściej używanych platform inwestycyjnych w Europie, dająca możliwości ponad 2,5 milionom inwestorów.

Czy są Państwo typem "ehh... zrobię to później"?

Z wielkimi celami jest tak, że wymagają czasu. Im szybciej zaczniecie Państwo inwestować, tym większe prawdopodobieństwo, że uda się je osiągnąć. Więc dlaczego czekać? W DEGIRO łatwo jest zacząć. Po prostu kliknijcie Państwo i inwestujcie. Nasza wielokrotnie nagradzana platforma jest dla Państwa.

Czy są Państwo typem "aaarghh... zawsze zajętym"?

Życie może wydawać się niekończącą się listą rzeczy do zrobienia. Na szczęście DEGIRO może pomóc Państwu w błyskawicznym odhaczeniu inwestycji z listy. Dzięki naszemu Core Selection ETF-ów, dajemy możliwość inwestorowi pasywnemu. Wystarczy kliknąć i inwestować. Bez konieczności sprawdzania rynku każdego dnia.

Czy są Państwo typem "aahh... nie jestem pewien co do tego"?

Inwestowanie może wydawać się skomplikowane, zwłaszcza jeśli jesteście Państwo nowicjuszami w tej dziedzinie. Dlatego DEGIRO oferuje informacje i narzędzia, które pozwolą Państwu bez obaw wejść do gry. Od lekcji po opinie analityków - mamy wszystko pod ręką. Po prostu kliknijcie Państwo i inwestujcie.. Tak jak 2,5 miliony innych inwestorów.

Czy są Państwo typem "ahh... to jest dobra oferta"?

Nie chcecie Państwo, aby opłaty pochłaniały zyski z inwestycji. W DEGIRO, macie Państwo wszystkie zalety nagradzanej platformy. Jednocześnie korzystając z niewiarygodnie niskich opłat. Wystarczy kliknąć i inwestować. I czerpać jak najwięcej korzyści z inwestycji.

Czy są Państwo typem "mm... muszę znać szczegóły"?

Dane mogą pomóc Państwu w podejmowaniu świadomych decyzji inwestycyjnych. Na szczęście w DEGIRO mamy ich mnóstwo. Profile spółek, opinie analityków, dane finansowe, wskaźniki, wiadomości i wiele więcej. Po prostu kliknijcie Państwo i inwestujcie. Dane, których potrzebujecie Państwo, są na wyciągnięcie ręki.

Czy są Państwo typem "naaah... robię to po swojemu"?

Istnieją możliwości, które możecie Państwo przegapić, jeśli nie potraficie podążać własną ścieżką. W DEGIRO ścieżki są niezliczone. Mogą Państwo inwestować na swój sposób na ponad 50 giełdach w 30 krajach. Akcje, ETF-y, opcje, kontrakty terminowe i wiele innych. Po prostu kliknijcie Państwo i inwestujcie. To Państwo decydują.

Więcej niż tylko niskie opłaty

Nasze niskie opłaty zapoczątkowały prawdziwą rewolucję w całej Europie. Umożliwiamy ludziom z różnych środowisk kształtowanie ich własnej przyszłości finansowej. Mogą oni stać się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być dzięki naszej wiodącej platformie, edukacji i informacji, świadomemu podejściu do kosztów i nieskończonym możliwościom. Usuwając bariery, sprawiamy, że inwestowanie jest dostępne dla każdego!

Nagradzany

Zostaliśmy nagrodzeni jako jeden z najlepszych, najbardziej uczciwych i najbardziej świadomych kosztów brokerów online.

Rynki globalne

Uzyskajcie Państwo dostęp do ponad 50 giełd na całym świecie.

Bezpieczny i niezawodny

Dzięki niemieckiej licencji bankowej Państwa środki są bezpieczne.

Obserwujcie Państwo wiodącego brokera w Europie

Wyróżnieni nagrodami w Europie

value outperforms europe-winner-loser-2022 Big tech 2022

Bądźcie Państwo na bieżąco dzięki naszym Socials

Ponad 2,5 miliony inwestorów obdarzyło nas zaufaniem.

a brand of flatexDEGIRO logo

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Nie jest to rada inwestycyjna.

a brand of flatexDEGIRO logo

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Nie jest to rada inwestycyjna.

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Nie jest to rada inwestycyjna.

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Nie jest to rada inwestycyjna.

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Nie jest to rada inwestycyjna.

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Nie jest to rada inwestycyjna.

Ponad 2,5 miliony inwestorów obdarzyło nas zaufaniem.

Zdobądźcie Państwo wiedzę na temat inwestowania, uaktualnijcie swoją wiedzę, śledźcie nasz blog lub poznajcie różne strategie i produkty. To wszystko jest dostępne w naszym Centrum Wiedzy.

Zacznijcie Państwo naukę >
Books

Akademia Inwestorów

Nie wiecie Państwo jak zacząć inwestować? Zacznijcie tutaj.

Books

Blog

Zdobądźcie Państwo inspirację inwestycyjną, spostrzeżenia i pomysły.

Books

Akademia Inwestorów

Nie wiecie Państwo jak zacząć inwestować? Zacznijcie tutaj.

Books

Blog

Zdobądźcie Państwo inspirację inwestycyjną, spostrzeżenia i pomysły.

Dla każdego typu inwestora

Inwestujcie Państwo na naszej przyjaznej dla użytkownika i wielokrotnie nagradzanej platformie inwestycyjnej. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo początkującymi inwestorami, czy ekspertami, mamy dla Państwa odpowiednie narzędzia.

Poznanie produktów

Oceńcie Państwo, czy firmy odpowiadają Państwa wartościom, korzystając z ocen ESG, i poznajcie Państwo opinie analityków na temat wybranych produktów.

Łatwy dostęp, łatwa obsługa

Zalogujcie Państwo się za pomocą Touch lub Face ID i handlujcie Państwo w zaledwie kilku kliknięciach.

Dostęp do informacji

Wiedzcie Państwo, co się dzieje dzięki wiadomościom finansowym i podsumowaniu aktualizacji ze światowych rynków.

Zapisywanie i śledzenie

Korzystajcie Państwo z własnych ulubionych list, aby zapisywać akcje, być na bieżąco z wiadomościami i dokumentować swoje przemyślenia w notatkach.

Bogactwo informacji

Podejmujcie Państwo świadome decyzje dzięki notowaniom w czasie rzeczywistym, interaktywnym wykresom, ocenom ESG, opiniom analityków i wskaźnikom.

Bycie na bieżąco

Bądźcie Państwo na szczycie rynku dzięki kalendarzom ekonomicznym, globalnemu przeglądowi rynku i codziennym wiadomościom finansowym.

Ochrona i bezpieczeństwo

Zadbajcie Państwo o bezpieczeństwo swojego konta dzięki bezpiecznemu logowaniu za pomocą Touch lub Face ID w aplikacji oraz uwierzytelnianiu dwustopniowemu na pulpicie.

Dokumentowanie swoich inwestycji

Zapisujcie Państwo akcje na własnych listach ulubionych i dokumentujcie swoje przemyślenia w notatkach.

Świadome decyzje

Bądźcie Państwo najlepszymi inwestorami, jacy mogą być, korzystając z interaktywnych wykresów, 10-warstwowego arkusza zleceń na Euronext oraz mnóstwa danych finansowych i wskaźników.

Inwestowanie na swój sposób

Ponad 2 miliony produktów i wiele sposobów na inwestowanie. Od handlu z marżą po zlecenia kombinowane - wszystko jest do Państwa dyspozycji.

Pełna ochrona

Zabezpieczcie Państwo swoje konto i aktywa dzięki bezpiecznemu logowaniu za pomocą Touch lub Face ID oraz uwierzytelnianiu dwustopniowemu.

1

Rejestracja

Wybierzcie Państwo nazwę użytkownika, zweryfikujcie swój e-mail i uzyskajcie dostęp do naszej przyjaznej dla użytkownika platformy.

2

Depozyt

Wpłaćcie Państwo dowolną kwotę na swój rachunek inwestycyjny za darmo.

3

Inwestowanie

Dokonajcie Państwo pierwszej inwestycji i zacznijcie korzystać z naszych niewiarygodnie niskich opłat..

Zacznijcie Państwo
inwestować w
3 krokach

Inwestowanie jest dla każdego, także dla Państwa.

Rozpoczęcie jest proste - otwórzcie Państwo konto już dziś!

Rejestracja konta

Słowo od naszego zespołu Compliance

Inwestowanie może być opłacalne, ale nie jest pozbawione ryzyka. Pamiętajcie Państwo, że wasze inwestycje są narażone na ryzyko straty. W DEGIRO jesteśmy otwarci i transparentni w kwestii ryzyka, które wiąże się z inwestowaniem. Tak więc, zanim zaczniecie Państwo inwestować, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Zastanówcie się Państwo, jak duże ryzyko jesteście skłonni podjąć i które produkty są najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb.

Nie jest również wskazane wchodzenie w pozycje, które mogą spowodować trudności finansowe. Wszystko zaczyna się od zastanowienia się, jakim inwestorem chcecie Państwo być. Więcej o ryzyku związanym z inwestowaniem możecie Państwo przeczytać w naszych dokumentach informacyjnych dotyczących usług dla inwestorów lub na naszej dedykowanej stronie poświęconej ryzyku.

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta
100 € kredytu

Przez określony czas pokryjemy opłaty za pierwszą transakcję do kwoty 100 €. Zapoznaj się z warunkami.

close_white

Przez określony czas pokryjemy opłaty za pierwszą transakcję do kwoty 100 €. Zapoznaj się z warunkami.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 90 międzynarodowych nagród.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 października 2023 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

  • Oferta jest ważna do 30 września 2023 roku.
  • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
  • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 października 2023 roku.
  • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
  • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku listopada.
  • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
  • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
  • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
  • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
  • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 30 września 2023.

icon_close