FINANCIAL POWER
TO YOU 💪

Inwestujcie Państwo po swojemu przy niewiarygodnie niskich opłatach, tak jak nasze 2,5 miliony innych inwestorów.

header shape_desktop_left header shape_desktop_right
header shape_desktop_right

Korzystanie z
niewiarygodnie niskich opłat

Amerykańskie akcjeUnited States

PROWIZJA

€1

+

KOSZTY

€1

ZA TRANSAKCJĘ

Wybrane ETF-y 🌎

PROWIZJA

€0

+

KOSZTY

€1

ZA TRANSAKCJĘ

Mogą mieć zastosowanie koszty związane z walutą, połączeniem z giełdą lub zewnętrznym produktem i spreadem. Dowiedzcie się Państwo więcej na naszej stronie dotyczącej opłat. Lista bezprowizyjnych ETF-ów może ulec zmianie i podlega zasadom uczciwego użytkowania (Fair Use).

Opłaty
Degiro trophy

Dumni z wyróżnienia wśród najlepszych

Jesteśmy zaszczyceni, że niedawno zdobyliśmy sześć nowych nagród w Holandii, Włoszech, Hiszpanii i całej Europie. Naszym celem jest dalsze doskonalenie i ułatwianie inwestowania. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym inwestorom za wsparcie!

Degiro anniversary

Świętujemy 10 lat DEGIRO 🎉

Jesteśmy dumni, że możemy świętować okrągłą rocznicę naszej platformy! Obecnie jest to jedna z najczęściej używanych platform inwestycyjnych w Europie, dająca możliwości ponad 2,5 milionom inwestorów.

Czy są Państwo typem "ahh... to jest dobra oferta"?

Nie chcecie Państwo, aby opłaty pochłaniały zyski z inwestycji. W DEGIRO, macie Państwo wszystkie zalety nagradzanej platformy. Jednocześnie korzystając z niewiarygodnie niskich opłat. Wystarczy kliknąć i inwestować. I czerpać jak najwięcej korzyści z inwestycji.

Czy są Państwo typem "mm... muszę znać szczegóły"?

Dane mogą pomóc Państwu w podejmowaniu świadomych decyzji inwestycyjnych. Na szczęście w DEGIRO mamy ich mnóstwo. Profile spółek, opinie analityków, dane finansowe, wskaźniki, wiadomości i wiele więcej. Po prostu kliknijcie Państwo i inwestujcie. Dane, których potrzebujecie Państwo, są na wyciągnięcie ręki.

Czy są Państwo typem "naaah... robię to po swojemu"?

Istnieją możliwości, które możecie Państwo przegapić, jeśli nie potraficie podążać własną ścieżką. W DEGIRO ścieżki są niezliczone. Mogą Państwo inwestować na swój sposób na ponad 50 giełdach w 30 krajach. Akcje, ETF-y, opcje, kontrakty terminowe i wiele innych. Po prostu kliknijcie Państwo i inwestujcie. To Państwo decydują.

Więcej niż tylko niskie opłaty

Nasze niskie opłaty zapoczątkowały prawdziwą rewolucję w całej Europie. Umożliwiamy ludziom z różnych środowisk kształtowanie ich własnej przyszłości finansowej. Mogą oni stać się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być dzięki naszej wiodącej platformie, edukacji i informacji, świadomemu podejściu do kosztów i nieskończonym możliwościom. Usuwając bariery, sprawiamy, że inwestowanie jest dostępne dla każdego!

Nagradzany

Zostaliśmy nagrodzeni jako jeden z najlepszych, najbardziej uczciwych i najbardziej świadomych kosztów brokerów online.

Rynki globalne

Uzyskajcie Państwo dostęp do ponad 50 giełd na całym świecie.

Inwestycje są bezpiecznie przechowywane

Bezpieczeństwo Państwa inwestycji i środków pieniężnych jest naszym najwyższym priorytetem.

Obserwujcie Państwo wiodącego brokera w Europie

Wyróżnieni nagrodami w Europie

Bądźcie Państwo na bieżąco dzięki naszym Socials

a brand of flatexDEGIRO logo

DEGIRO jest częścią grupy flatexDEGIRO, jednej ze 160 największych spółek notowanych na SDAX.

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Tradegate

FLATEXDEGIRO €

(%)

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Nie jest to rada inwestycyjna.

Ponad 2,5 miliony inwestorów obdarzyło nas zaufaniem.

Ponad 2,5 miliony inwestorów obdarzyło nas zaufaniem.

Zdobądźcie Państwo wiedzę na temat inwestowania, uaktualnijcie swoją wiedzę, śledźcie nasz blog lub poznajcie różne strategie i produkty. To wszystko jest dostępne w naszym Centrum Wiedzy.

Zacznijcie Państwo naukę >
Books

Akademia Inwestorów

Nie wiecie Państwo jak zacząć inwestować? Zacznijcie tutaj.

Books

Blog

Zdobądźcie Państwo inspirację inwestycyjną, spostrzeżenia i pomysły.

Books

Akademia Inwestorów

Nie wiecie Państwo jak zacząć inwestować? Zacznijcie tutaj.

Books

Blog

Zdobądźcie Państwo inspirację inwestycyjną, spostrzeżenia i pomysły.

Dla każdego typu inwestora

Inwestujcie Państwo na naszej przyjaznej dla użytkownika i wielokrotnie nagradzanej platformie inwestycyjnej. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo początkującymi inwestorami, czy ekspertami, mamy dla Państwa odpowiednie narzędzia.

Poznanie produktów

Oceńcie Państwo, czy firmy odpowiadają Państwa wartościom, korzystając z ocen ESG, i poznajcie Państwo opinie analityków na temat wybranych produktów.

Łatwy dostęp, łatwa obsługa

Zalogujcie Państwo się za pomocą Touch lub Face ID i handlujcie Państwo w zaledwie kilku kliknięciach.

Dostęp do informacji

Wiedzcie Państwo, co się dzieje dzięki wiadomościom finansowym i podsumowaniu aktualizacji ze światowych rynków.

Zapisywanie i śledzenie

Korzystajcie Państwo z własnych ulubionych list, aby zapisywać akcje, być na bieżąco z wiadomościami i dokumentować swoje przemyślenia w notatkach.

Bogactwo informacji

Podejmujcie Państwo świadome decyzje dzięki notowaniom w czasie rzeczywistym, interaktywnym wykresom, ocenom ESG, opiniom analityków i wskaźnikom.

Bycie na bieżąco

Bądźcie Państwo na szczycie rynku dzięki kalendarzom ekonomicznym, globalnemu przeglądowi rynku i codziennym wiadomościom finansowym.

Ochrona i bezpieczeństwo

Zadbajcie Państwo o bezpieczeństwo swojego konta dzięki bezpiecznemu logowaniu za pomocą Touch lub Face ID w aplikacji oraz uwierzytelnianiu dwustopniowemu na pulpicie.

Dokumentowanie swoich inwestycji

Zapisujcie Państwo akcje na własnych listach ulubionych i dokumentujcie swoje przemyślenia w notatkach.

Świadome decyzje

Bądźcie Państwo najlepszymi inwestorami, jacy mogą być, korzystając z interaktywnych wykresów, 10-warstwowego arkusza zleceń na Euronext oraz mnóstwa danych finansowych i wskaźników.

Inwestowanie na swój sposób

Ponad 2 miliony produktów i wiele sposobów na inwestowanie. Od handlu z marżą po zlecenia kombinowane - wszystko jest do Państwa dyspozycji.

Pełna ochrona

Zabezpieczcie Państwo swoje konto i aktywa dzięki bezpiecznemu logowaniu za pomocą Touch lub Face ID oraz uwierzytelnianiu dwustopniowemu.

1

Rejestracja

Wybierzcie Państwo nazwę użytkownika, zweryfikujcie swój e-mail i uzyskajcie dostęp do naszej przyjaznej dla użytkownika platformy.

2

Depozyt

Wpłaćcie Państwo dowolną kwotę na swój rachunek inwestycyjny za darmo.

3

Inwestowanie

Dokonajcie Państwo pierwszej inwestycji i zacznijcie korzystać z naszych niewiarygodnie niskich opłat..

Zacznijcie Państwo
inwestować w
3 krokach

Rozpoczęcie jest proste - otwórzcie Państwo konto już dziś!

Słowo od naszego zespołu Compliance

Inwestowanie może być opłacalne, ale nie jest pozbawione ryzyka. Pamiętajcie Państwo, że wasze inwestycje są narażone na ryzyko straty. W DEGIRO jesteśmy otwarci i transparentni w kwestii ryzyka, które wiąże się z inwestowaniem. Tak więc, zanim zaczniecie Państwo inwestować, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Zastanówcie się Państwo, jak duże ryzyko jesteście skłonni podjąć i które produkty są najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb.

Nie jest również wskazane wchodzenie w pozycje, które mogą spowodować trudności finansowe. Wszystko zaczyna się od zastanowienia się, jakim inwestorem chcecie Państwo być. Więcej o ryzyku związanym z inwestowaniem możecie Państwo przeczytać w naszych dokumentach informacyjnych dotyczących usług dla inwestorów lub na naszej dedykowanej stronie poświęconej ryzyku.

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwarcie konta za darmo dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Przez określony czas pokryjemy opłaty za pierwszą transakcję do kwoty 100 €. Zapoznaj się z warunkami.

close_white

Przez określony czas pokryjemy opłaty za pierwszą transakcję do kwoty 100 €. Zapoznaj się z warunkami.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 100 międzynarodowych nagród.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zagraniczny oddział flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | tel: +31 20 2613072) | e-mail: klienci@degiro.pl | flatexDEGIRO Bank Oddział w Holandii jest zarejestrowany w Holenderskiej Izbie Handlowej pod numerem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, działający pod nazwą DEGIRO, jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG jest nadzorowany głównie przez niemiecki organ nadzoru finansowego (BaFin). W Holandii flatexDEGIRO Bank Dutch Branch jest zarejestrowany w DNB i nadzorowany przez AFM i DNB. | flatexDEGIRO Bank AG jest licencjonowanym niemieckim bankiem nadzorowanym przez niemiecki organ nadzoru finansowego i zarejestrowanym w Niemieckiej Izbie Handlowej pod numerem HRB 105687.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 sierpnia 2024 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

 • Oferta jest ważna do 31 lipca 2024 roku włącznie.
 • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
 • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 sierpnia 2024 roku.
 • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
 • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku września 2024.
 • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
 • Opłaty transakcyjne i koszty manipulacyjne są przeliczane i zwracane w EUR, nawet jeśli są naliczane w PLN. Kwota, która zostanie zwrócona w EUR, jest obliczana na podstawie kursu wymiany walut obowiązującego w dniu zwrotu.
 • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 EUR) i aktywować swoje konto DEGIRO.
 • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
 • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
 • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 EUR tylko raz.
 • Niniejsza promocja podlega prawu holenderskiemu.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 lipca 2024.

icon_close