Owocne partnerstwo

DEGIRO zawsze dążyło do zapewnienia wartości dodanej poprzez dostarczanie przystępnych cenowo usług finansowych dostosowanych do potrzeb wszystkich inwestorów. We współpracy z flatex rozpoczynamy nowy rozdział, który pozwoli nam kontynuować tę misję i ulepszać nasze usługi.

DEGIRO
FLATEX

Łączymy siły

W 2020, DEGIRO połączyło siły z flatex, ponieważ wzajemnie sie komplementujemy, a ta wpółpraca umożliwia DEGIRO zwiększenie zdolności do stałego rozwoju i postępu. DEGIRO B.V połączyło sie z flatexDEGIRO Bank AG na początku 2021 rok, tym samym stając się najwiekszym brokerem wykonawczym, z własną licencją bankową, w Europie.

Korzyści dla naszych Klientów

Struktury DEGIRO i flatex wzajemnie się uzupełniają, tworząc nowe możliwości, które pomogą przenieść naszą platformę inwestycyjną i usługi na wyższy poziom.

Ta sama nagradzana platforma

Nadal możesz korzystać z naszej znanej, wielokrotnie nagradzanej platformy inwestycyjnej i oczekiwać tego samego poziomu usług od Biura Obsługi Klienta. Marka DEGIRO pozostanie bez zmian.

Konto bankowe dla niezainwestowanych środków pieniężnych

Sprawimy by konto bankowe flatex było dostępne dla naszych klientów, do przechowywania niezainwestowanych środków pienieżnych.

Wydłużone godziny inwestycyjne

Wraz z wprowadzeniem giełdy Tradegate, nasi klienci mogą operować na rynku od 8:00 do 22:00, czyniąc inwestowanie dostępne dla szerszego grona klientów.

Clock object

To nie wszystko...

To partnerstwo może zaowocować jeszcze szerszą ofertą produktów dostępnych dla naszych Klientów. Oprócz tego sprawdzamy możliwość wydłużenia godzin handlu.

O flatexDEGIRO

DEGIRO jest częścią grupy flatex DEGIRO, jednej ze 160 największych niemieckich firm notowanych na SDAX. Wizją grupy na 2025 jest obsługa więcej niż 3 milionów klientów w całej Europie, i przeprowadzania przynajmniej 100 milionów zleceń w ciągu roku

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 100 międzynarodowych nagród.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 stycznia 2024 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

 • Oferta jest ważna do 31 grudnia 2023 roku włącznie.
 • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
 • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 stycznia 2024 roku.
 • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
 • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku lutego 2024.
 • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
 • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
 • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
 • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
 • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.
 • Niniejsza promocja podlega prawu holenderskiemu.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 grudnia 2023.

icon_close