Owocne partnerstwo

DEGIRO zawsze dążyło do zapewnienia wartości dodanej poprzez dostarczanie przystępnych cenowo usług finansowych dostosowanych do potrzeb wszystkich inwestorów. We współpracy z flatex rozpoczynamy nowy rozdział, który pozwoli nam kontynuować tę misję i ulepszać nasze usługi.

DEGIRO zawsze dążyło do zapewnienia wartości dodanej poprzez dostarczanie przystępnych cenowo usług finansowych dostosowanych do potrzeb wszystkich inwestorów. We współpracy z flatex rozpoczynamy nowy rozdział, który pozwoli nam kontynuować tę misję i ulepszać nasze usługi.

DEGIRO
FLATEX

Łączymy siły

Od 1 sierpnia 2020 DEGIRO jest dumnym członkiem grupy flatex i wspólnie tworzymy jednego z największych ogólnoeuropejskich brokerów. DEGIRO i flatex dobrze się uzupełniają i tworzą synergię. Flatex ma duże doświadczenie w branży maklerskiej i działa w oparciu o niemiecką licencję bankową. W konsekwencji zapewnia to jeszcze większą stabilność i zdolność do zrównoważonego wzrostu i rozwoju jako organizacji.

Korzyści dla naszych Klientów

Struktury DEGIRO i flatex wzajemnie się uzupełniają, tworząc nowe możliwości, które pomogą przenieść naszą platformę inwestycyjną i usługi na wyższy poziom.

Ta sama nagradzana platforma

Nadal możesz korzystać z naszej znanej, wielokrotnie nagradzanej platformy inwestycyjnej i oczekiwać tego samego poziomu usług od Biura Obsługi Klienta. Marka DEGIRO pozostanie bez zmian.

Konto bankowe dla niezainwestowanych środków pieniężnych

W drugiej połowie 2020 roku udostępnimy naszym Klientom rachunki bankowe prowadzone we flatex, które będą służyły do przechowywania niezainwestowanych pieniędzy. Zastąpi to obecne rozwiązanie - Fundusz Rynku Pieniężnego. W takim przypadku, niezainwestowane pieniądze zostaną objęte niemieckim systemem gwarancji depozytów w kwocie 100 000 EUR.

To nie wszystko...

To partnerstwo może zaowocować jeszcze szerszą ofertą produktów dostępnych dla naszych Klientów. Oprócz tego sprawdzamy możliwość wydłużenia godzin handlu.

O flatex

Założony w 2005 roku flatex Bank, z siedzibą w Niemczech, jest bankiem oferującym pełen zakres usług. W związku z tym podlega nadzorowi BaFin (Federalnego Urzędu Nadzoru Finansowego) i jest przypisany do systemu rekompensat niemieckich banków (Entschädigungseinrichtung deutscher Banken). Dysponując jednym z najbardziej wydajnych systemów rozrachunku papierów wartościowych w Europie, flatex Bank należy do grupy wiodących dostawców technologii finansowych i przeprowadził dla swoich klientów 13,1 miliona transakcji w pierwszej połowie 2020 roku.

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.