Owocne partnerstwo

DEGIRO zawsze dążyło do zapewnienia wartości dodanej poprzez dostarczanie przystępnych cenowo usług finansowych dostosowanych do potrzeb wszystkich inwestorów. We współpracy z flatex rozpoczynamy nowy rozdział, który pozwoli nam kontynuować tę misję i ulepszać nasze usługi.

DEGIRO
FLATEX

Łączymy siły

W 2020, DEGIRO połączyło siły z flatex, ponieważ wzajemnie sie komplementujemy, a ta wpółpraca umożliwia DEGIRO zwiększenie zdolności do stałego rozwoju i postępu. DEGIRO B.V połączyło sie z flatexDEGIRO Bank AG na początku 2021 rok, tym samym stając się najwiekszym brokerem wykonawczym, z własną licencją bankową, w Europie.

Korzyści dla naszych Klientów

Struktury DEGIRO i flatex wzajemnie się uzupełniają, tworząc nowe możliwości, które pomogą przenieść naszą platformę inwestycyjną i usługi na wyższy poziom.

Ta sama nagradzana platforma

Nadal możesz korzystać z naszej znanej, wielokrotnie nagradzanej platformy inwestycyjnej i oczekiwać tego samego poziomu usług od Biura Obsługi Klienta. Marka DEGIRO pozostanie bez zmian.

Konto bankowe dla niezainwestowanych środków pieniężnych

Sprawimy by konto bankowe flatex było dostępne dla naszych klientów, do przechowywania niezainwestowanych środków pienieżnych.

Wydłużone godziny inwestycyjne

Wraz z wprowadzeniem giełdy Tradegate, nasi klienci mogą operować na rynku od 8:00 do 22:00, czyniąc inwestowanie dostępne dla szerszego grona klientów.

Clock object

To nie wszystko...

To partnerstwo może zaowocować jeszcze szerszą ofertą produktów dostępnych dla naszych Klientów. Oprócz tego sprawdzamy możliwość wydłużenia godzin handlu.

O flatexDEGIRO

DEGIRO jest częścią grupy flatex DEGIRO, jednej ze 160 największych niemieckich firm notowanych na SDAX. Wizją grupy na 2025 jest obsługa więcej niż 3 milionów klientów w całej Europie, i przeprowadzania przynajmniej 100 milionów zleceń w ciągu roku

Zacznij inwestować dziś

Sprawdź, dlaczego 2 miliony klientów wybrało naszą platformę inwestycyjną.

Otwórz bezpłatne konto teraz

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 listopada 2022 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

  • Oferta jest ważna do 31 października 2022 roku.
  • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
  • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 30 listopada 2022 roku.
  • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku grudnia.
  • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
  • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
  • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
  • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
  • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 października 2022

icon_close