1. Degiro wiargodne i bezpieczne inwestowanie na wszystkich znaczących światowych giełdach

Koszty dokonywanych transakcji decydują w dużej mierze o Twoim zysku z inwestycji. Nie w przypadku DEGIRO. Dzięki naszym niewiarygodnie niskim opłatom i prowizjom oraz ogromnej ilości możliwości inwestycyjnych DEGIRO jest prawdziwym hurtownikiem dla inwestorów. W wielu przypadkach inwestując z DEGIRO opłaty i prowizje są o 80% niższe niż u innych internetowych brokerów. A to wychodzi na dobre Twoim inwestycjom.

nasz system umożliwia inwestowanie na wszystkich znaczących światowych giełdach

2. System umożliwia inwestowanie na wszystkich najważniejszych giełdach

DEGIRO już od wielu lat jest aktywnie działającym brokerem profesjonalnych inwestorów na rynku europejskim. Infrastruktura platformy została w całości opracowana we własnym zakresie. Nasz system umożliwia inwestowanie na wszystkich znaczących światowych giełdach, a także z wykorzystaniem wszelkich narzędzi inwestycyjnych.

3. Inwestujesz bez ukrytych kosztów

Otwarcie konta w DEGIRO jest bezpłatne. Gdy już zaczniesz inwestować, przekonasz się, że opłaty i prowizje są niewiarygodnie niskie. Warunki proponowane przez DEGIRO są bowiem przede wszystkim wyjątkowo przejrzyste pod względem opłat. Wiesz więc dokładnie za co płacisz i nie ma w tej kwestii przykrych niespodzianek.

4. Inwestujesz bezpiecznie i pewnie

DEGIRO już od wielu lat jest zaufanym partnerem profesjonalnych inwestorów w Holandii. Nasza infrastruktura obsługuje rocznie miliardy transakcji. Wykorzystywana przez nas technologia w 100 procentach spełnia wymogi standardów bankowości. W tej kwestii DEGIRO pozostaje pod ścisłą kontrolą Banku Centralnego Holandii (De Nederlandsche Bank, DNB) oraz niderlandzkiej Komisji Nadzoru Finansowego (Autoriteit Financiële Markten). W przypadku DEGIRO, w przeciwieństwie do środowiska bankowego, naprawdę nie musisz się martwić o naszą zdolność kredytową. W DEGIRO przechowujesz swoje inwestycje w oddzielnym podmiocie na rachunku inwestycyjnym.

5. Masz do dyspozycji więcej środków na swoje inwestycje

W DEGIRO opracowano unikalny system zapewniania depozytu zabezpieczającego. Dzięki naszej metodyce masz do dyspozycji więcej środków na swoje inwestycje. Ponadto w przypadku wielu produktów istnieje możliwość krótkiej sprzedaży. Zarówno intraday, jak i overnight. Te opcje inwestowania są udostępnianie wyłącznie bardzo doświadczonym inwestorom. Więcej informacji na temat naszego systemu zapewniania depozytu zabezpieczającego zawiera centrum dokumentów.

6. Inwestujesz, korzystając z opcji best execution

W DEGIRO masz pewność, że możesz dokonywać zleceń na najważniejszych światowych giełdach. Ponadto oferujemy możliwość korzystania ze specjalnych typów zleceń. Dzięki tej usłudze możesz zaoszczędzić nawet do 10% na kosztach transakcji.

7. Inwestujesz, wykorzystując nowoczesne technologie

Innowacyjność to jedna z podstawowych wartości DEGIRO. Nasze nowatorskie metody mają odzwierciedlenie w postaci doskonałej technologicznej jakości opracowanego produktu. W DEGIRO sami tworzymy nasze oprogramowanie. To dzięki temu możemy zaoferować w przyszłości coraz więcej nowoczesnych usług. DEGIRO wyróżnia się pod względem opłat i prowizji, prowadzenia inwestycji na całym świecie, inwestowania w ułamki papierów wartościowych, zleceń kombinowanych, różnorodności typów zleceń, dokonywania zleceń za jedną opłatą oraz rewolucyjnej platformy WebTrader.

degiro  tworzy oprogramowanie to dzięki temu możemy zaoferować w przyszłości coraz więcej nowoczesnych usług
w degiro można przelać pieniądze na swój rachunek za pośrednictwem sofort

8. Zostajesz klientem w ciągu 10 minut

W DEGIRO masz możliwość zostania klientem poprzez rejestrację online. Bez skomplikowanych procedur administracyjnych. Do tego celu wykorzystujemy konto bankowe oraz powiązany identyfikator banku (BIC). W DEGIRO można przelać pieniądze na swój rachunek za pośrednictwem własnego banku lub Sofort. Tylko w DEGIRO możesz więc w ciągu zaledwie 10 minut dokonywać inwestycji na całym świecie.

Tak, chcę zostać klientem. Dowiedz się więcej.