+48 22 307 49 89

W DEGIRO zostajesz klientem wyłącznie poprzez rejestrację online

1. Niewiarygodnie niskie opłaty i prowizje

Koszty dokonywanych transakcji decydują w dużej mierze o Twoim zysku z inwestycji. DEGIRO funkcjonuje jako podmiot w sprzedaży hurtowej dla inwestorów. Za pośrednictwem DEGIRO inwestujesz ponosząc niewiarygodnie niskie „hurtowe” koszty. W wielu przypadkach inwestując z DEGIRO koszty są o 80% niższe niż u innych internetowych brokerów. Oznacza to, że zarabiasz więcej.

2. Inwestowanie na niemal wszystkich światowych giełdach

DEGIRO już od wielu lat jest aktywnie działającym brokerem profesjonalnych inwestorów. Infrastruktura platformy została w całości opracowana we własnym zakresie. Nasi klienci to najaktywniejsi inwestorzy oraz inwestorzy instytucjonalni w Europie. Nasz system umożliwia inwestowanie na wszystkich znaczących światowych giełdach.

3. Żadnych utrudnień dla klientów

W DEGIRO zostajesz klientem wyłącznie poprzez rejestrację online. W tym celu korzystamy z powiązanego identyfikatora banku (BIC). Przelew pieniędzy na konto w DEGIRO odbywa się za pośrednictwem własnego banku lub dokonania płatności poprzez Sofort. Tylko w DEGIRO możesz więc w ciągu zaledwie 10 minut dokonywać inwestycji na całym świecie.

 

Przekonaliśmy Cię? Przejdź do formularza zgłoszeniowego, aby zostać klientem.

 

Dowiedz się więcej

Wypełniając i wysyłając ten formularz, wyrażasz zgodę, aby firma DEGIRO skontaktowała się z Tobą telefonicznie. Wyrażasz także zgodę, aby otrzymywać za pośrednictwem poczty e-mail informacje o naszych produktach i usługach. Jeśli nie życzysz sobie, aby skontaktowano się z Tobą telefonicznie, wyślij wiadomość na klienci@degiro.pl. Jeśli nie chcesz otrzymywać naszych informacji komercyjnych, wyślij wiadomość na klienci@degiro.pl.