Strona główna ŚRODKI GOTÓWKOWE

ŚRODKI GOTÓWKOWE

DEGIRO oferuje bardzo atrakcyjne oprocentowanie ujemnych sald pieniężnych, jeśli kwoty te są uprzednio alokowane. Dzięki alokacji pozwalasz nam na terminowe zbycie tych funduszy na zewnątrz, co skutkuje niższą stawką.

Istnieje możliwość alokacji online poprzez platformę WebTrader.

Krok 1: Kliknij na niebieski przycisk DOSTOSUJ na pasku nawigacyjnym platformy.

Krok 2: Przejdź do zakładki USTAWIENIA.

Krok 3: Wybierz ALOKACJA.

Krok 4: Wybierz opcję DODAJ NOWĄ ALOKACJĘ, wybierz walutę, wpisz sumę i naciśnij zielony przycisk.

Zobaczysz poniższy komunikat:

Alokacja rozpocznie się pierwszego dnia następnego miesiąca. W ciągu miesiąca możesz zmienić swój przydział. Ostatnia zalokowana kwota stanie się twoją "bieżącą alokacją" po godzinie 23:59:59 ostatniego dnia miesiąca.

Jeśli chcesz zakończyć alokację, musisz zalokować zero w odpowiedniej walucie, poprzez naciśnięcie ikony kosza. Twoja alokacja zostanie zmieniona na nową alokację 0. Zmiana przydzielonej kwoty może być wykonana w ten sam sposób.

Pamiętaj, że alokacja zapewnia tylko niskie oprocentowanie dla odpowiedniej kwoty i nie jest zatwierdzeniem ujemnego salda w tej kwocie Nasz model marży oblicza maksymalne dozwolone saldo ujemne na podstawie zawartości portfela.

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.