Strona główna JAK ZOSTAĆ KLIENTEM

JAK ZOSTAĆ KLIENTEM

Wypełniając formularz zgłoszeniowy, możesz zostać pełnoprawnym klientem i już w ciągu 10 minut dokonać swojej pierwszej transakcji. W tym celu DEGIRO korzysta z powiązanego identyfikatora. Dzięki temu nie wymagamy od Ciebie podpisania jakichkolwiek dokumentów. Możesz więc zostać pełnoprawnym klientem całkowicie online. To naprawdę takie proste!

Jeśli chcesz otworzyć wspólny rachunek z partnerem lub rachunek firmowy, możesz także wypełnić ten sam formularz zgłoszeniowy. Jednak nadal wymagany jest podpis posiadaczy rachunku.

Minimalna kwota, jaką należy przelać to 0,01 zł. Jest to wpłata pochodząca z rachunku przeciwstawnego klienta. Po otrzymaniu tej kwoty kontrolujemy, czy dane osobowe zgadzają się z danymi podanymi przez Ciebie podczas dokonywania zgłoszenia.

Otwarcie i utrzymanie rachunku w DEGIRO jest darmowe. DEGIRO nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z prowadzeniem rachunku.Zostajesz klientem nie ponosząc żadnych kosztów.

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.