O nas

Jesteśmy wiodącym brokerem w Europie. Z naszą inteligentną i przyjazną użytkownikowi platformą, każdy może stać się inwestorem.

header shape_desktop_left header shape_desktop_left
header shape_desktop_right
target

01

Broker dla
wszystkich

Nasze niskie opłaty zapoczątkowały prawdziwą rewolucję w całej Europie. Umożliwiamy ludziom z różnych środowisk kształtowanie ich własnej przyszłości finansowej. Mogą oni stać się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być dzięki naszej wiodącej platformie, edukacji i informacji, świadomemu podejściu do kosztów i nieskończonym możliwościom. Usuwając bariery, sprawiamy, że inwestowanie jest dostępne dla każdego!

02

Nasza misja

To umożliwić naszym klientom stanie się najlepszymi i samodzielnymi inwestorami, jakimi mogą być. Dzięki naszej wysokiej jakości, oszczędnej, przejrzystej i dostępnej platformie inwestycyjnej i usługom, każdy może zostać inwestorem.

03

Nasza wizja

Wyobrażamy sobie świat, w którym inwestowanie jest dostępne dla każdego, kto bierze odpowiedzialność za swoją finansową przyszłość. W odpowiedzialny i mądry sposób.

Nasza historia

W 2013 roku DEGIRO uruchomiło platformę transakcyjną w Holandii i od tego czasu rozwinęło działalność w 18 krajach europejskich. Umożliwiło to inwestorom detalicznym w całej Europie na korzystanie z wysoce konkurencyjnej struktury prowizji DEGIRO. W rezultacie DEGIRO szybko stało się jedną z największych firm inwestycyjnych w Europie.

W 2020 roku, połączyliśmy siły z flatex ponieważ wzajemnie się komplementujemy, a ta współpraca pozwala DEGIRO na wzrost możliwości zrównoważonego rozwoju i postępu. DEGIRO B.V połączyło się z flatexDEGIRO Bank AG na początku 2021 roku, tym samym stając się największym brokerem wykonawczym online, z licencją bankową, w Europie.

Trwający rozwój

W 2021 dodaliśmy znaczącą ilość informacji finansowych, w tym ESG ratings i opinię analityka, otwieramy Cash Accounts, nową metodę przechowywania niezainwestowanych środków, rozszerzyliśmy również naszą ofertę bezprowizyjnych ETF-ów. Zaczeliśmy oferować również nową giełdę Tradegate Exchange.

Nowy rozdział

W 2020 roku połączyliśmy siły z flatex AG, stając się jednym z największych brokerów w Europie. Zostaliśmy również wpisani do SDAX, dzięki czemu flatexDEGIRO jest jedną ze 160 największych spółek giełdowych w Niemczech. Obecnie obsługujemy łącznie ponad 1 000 000 inwestorów.

Nowa platforma inwestycyjna

W 2019 DEGIRO uruchomiło nową platformę inwestycyjną, która powstała w oparciu o opinie klientów i zmieniającą się technologię. Dzięki klientom DEGIRO ponownie zdobyło wiele międzynarodowych nagród. Ponad to, już więcej niż 450,000 klientów korzysta z usług DEGIRO.

Ponad 350 000 klientów i 40 nagród

W 2018 roku DEGIRO przekroczyło 350 tysięcy klientów. Dzięki klientom DEGIRO zdobyło ponad 40 nagród brokerskich na całym świecie, w tym Best Broker oraz Best Mobile App Award, orzyznawane przez Financial Times & Investors Chronicle.

Ponad 200 000 klientów

W 2017 roku DEGIRO przekroczyło 200 000 klientów i stało się jednym z pięciu największych brokerów w Europie w kontekście rocznej ilości transakcji. DEGIRO nadal zdobywa liczne nagrody, w tym Best Broker w Niemczech, przyznawaną przez Handelsblatt Broker Comparison.

Największy broker w Holandii

W 2016 roku DEGIRO stało się największym brokerem internetowym w Holandii pod względem liczby obsługiwanych transakcji w ciągu roku. Dodatkowo Szwajcaria została przyjęta do rodziny DEGIRO, co czyni ją 18. krajem, który skorzystał z niskich opłat transakcyjnych.

Switzerland

DEGIRO wchodzi na rynki północnoeuropejski i włoski

Rok 2015 przyniósł dalszą ekspansję w Europie Północnej i we Włoszech, zdobywając po drodze wiele międzynarodowych nagród, w tym prestiżową nagrodę „Golden Bull Award” w Holandii.

Sweden Denmark Italy Norway Finland United%20Kingdom Ireland

Ekspansja na 9 krajów

W 2014 roku DEGIRO rozpoczęło swoją ekspansję, oferując usługi w 9 krajach europejskich. DEGIRO wzmocnił również swój holenderski rynek, zdobywając nagrodę „Najlepszego Brokera”.

France Czech Austria Germany Spain Poland Hungary Greece Portugal

Wprowadzenie DEGIRO

W 2013 roku DEGIRO wprowadziło możliwości inwestowania z opłatami instytucjonalnymi dla holenderskich klientów detalicznych. Zapewniło to dostępność do handlu globalnego.

Netherlands

04

Nieskończone
możliwości

Chcemy, abyś inwestował po swojemu. Dlatego oferujemy cały wachlarz możliwości inwestowania. Możesz inwestować na ponad 50 światowych giełdach w 30 krajach, korzystając z rozbudowanej i prostej platformy zbudowanej na wydajnym i inteligentnym oprogramowaniu.

05

Wykorzystaj w
pełni swoje
inwestycje

Oferujemy naszym klientom świetny stosunek jakości do ceny, dzięki czemu można uzyskać jak najwięcej ze swoich zysków. Dlatego też udostępniliśmy inwestorom detalicznym niskie opłaty, nie rezygnując ani trochę z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych. Stosujemy system opłat za korzystanie z usług, co oznacza, że płacisz tylko za usługi, z których faktycznie korzystasz.

06

Dumny broker
execution-
only

Bycie brokerem wyłącznie wykonawczym oznacza po prostu, że możesz korzystać z naszej platformy do inwestowania, ale nie oferujemy porad. Zapewniamy platformę i narzędzia umożliwiające inwestowanie. Oferujemy nawet wiele danych, wiadomości, informacji i edukacji, aby wspierać naszych klientów.

mountain

Innowacje są podstawą naszego biznesu

Dostęp do światowych rynków

W przeciwieństwie do naszych konkurentów, którzy często oferują jedynie dostęp do giełd europejskich lub amerykańskich, my łączymy Cię z rynkami całego świata. Poprzez naszą platformę otrzymujesz również dostęp do rynków w Australii, Japonii, Hongkongu i innych. W połączeniu z jedną z najszerszych ofert produktowych, masz więcej możliwości dywersyfikacji swojego portfela.

Ponad 90 nagród

Nasza przyjazna dla użytkownika platforma inwestycyjna jest w całości opracowana we własnym zakresie, co daje nam swobodę ciągłego doskonalenia. Dostosowujemy ją do potrzeb ponad 2 milionów naszych klientów. I to jest doceniane, biorąc pod uwagę ponad 90 nagród, które otrzymaliśmy w zamian.

Obniżanie kosztów

Poprzez zastosowanie efektywnego sposobu pracy z silnym naciskiem na utrzymanie kosztów na minimalnym poziomie, utrzymujemy nasze opłaty na bardzo niskim poziomie. Działając na terenie całej Europy, możemy kontynuować rozwój, redukować koszty i dalej zwiększać inwestycje w nasze usługi.

Licencja bankowa

DEGIRO jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. Jako część flatexDEGIRO Bank, posiadamy własną licencję bankową. Oznacza to, że Twoje pieniądze są chronione do kwoty 100 000 euro. Jesteśmy nadzorowani przez niemiecki Federalny Urząd Nadzoru Finansowego (BaFin) oraz przez DNB i AFM w Holandii.

Pomagamy Ci

Mimo że jesteśmy brokerem wyłącznie wykonawczym, nadal możemy pomóc Ci w Twojej podróży inwestycyjnej! Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i poprowadzić Cię przez świat inwestycji z wieloma istotnymi informacjami i edukacją. Od lekcji inwestycyjnych i opinii analityków po wiadomości finansowe, wskaźniki, spostrzeżenia dotyczące spółek i wiele innych.

Strona kontaktowa

Masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy? Prosimy odwiedzić nasze Centrum pomocy lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Centrum Pomocy

Dowiedz się więcej o tym, co wiąże się z inwestowaniem, jakim typem inwestora jesteś, o różnych strategiach i jak możesz wykorzystać nasze narzędzia na swoją korzyść.

Akademia Inwestorów

Twoje centrum wiedzy o inwestowaniu. Tutaj dowiesz się jak działa inwestowanie, w jakie produkty możesz inwestować i jakie strategie możesz stosować.

Media Społecznościowe

Śledź nas, aby być na bieżąco, znaleźć inspirację i dowiedzieć się, co dzieje się w świecie inwestowania.

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2 miliony klientów i ponad 90 międzynarodowych nagród.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 kwietnia 2023 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

  • Oferta jest ważna do 31 marca 2023 roku.
  • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
  • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 30 Kwietnia 2023 roku.
  • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
  • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku maja.
  • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
  • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
  • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
  • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
  • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 marca 2023.

icon_close