O nas

Jesteśmy jednym z wiodących brokerów w Europie. Z naszą inteligentną i przyjazną użytkownikowi platformą, każdy może stać się inwestorem.

header shape_desktop_left header shape_desktop_left
header shape_desktop_right
target

01

Broker dla
wszystkich

Nasze niskie opłaty zapoczątkowały prawdziwą rewolucję w całej Europie. Umożliwiamy ludziom z różnych środowisk kształtowanie ich własnej przyszłości finansowej. Mogą oni stać się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być dzięki naszej wiodącej platformie, edukacji i informacji, świadomemu podejściu do kosztów i nieskończonym możliwościom. Usuwając bariery, sprawiamy, że inwestowanie jest dostępne dla każdego!

02

Nasza misja

To umożliwić naszym klientom stanie się najlepszymi i samodzielnymi inwestorami, jakimi mogą być. Dzięki naszej wysokiej jakości, oszczędnej, przejrzystej i dostępnej platformie inwestycyjnej i usługom, każdy może zostać inwestorem.

03

Nasza wizja

Wyobrażamy sobie świat, w którym inwestowanie jest dostępne dla każdego, kto bierze odpowiedzialność za swoją finansową przyszłość. W odpowiedzialny i mądry sposób.

Nasza historia

Nasza podróż rozpoczęła się w 2013 roku, kiedy zrewolucjonizowaliśmy branżę inwestycji detalicznych, uruchamiając nasze usługi w Holandii. Zaledwie 10 lat później z dumą staliśmy się jednym z wiodących brokerów w Europie, oferując nasze usługi w 15 krajach w całej Europie.

10 lat DEGIRO

W 2023 r. zostaliśmy wyróżnieni kilkoma nowymi nagrodami, dzięki czemu łączna liczba naszych międzynarodowych nagród przekroczyła 100. Świętowaliśmy również naszą 10. rocznicę i jesteśmy dumni, że staliśmy się jedną z najczęściej używanych platform w Europie, z ponad 750 000 inwestorów w Holandii i 2,6 miliona w ogóle.

Trwający rozwój

W 2022 r. osiągnęliśmy 2 mln klientów w Europie i przekroczyliśmy 100 tys. klientów we Włoszech i Portugalii. Z dumą odebraliśmy również nowe nagrody, co daje nam łącznie ponad 100 międzynarodowych wyróżnień. Wciąż pracowaliśmy nad ulepszeniem naszej platformy, dodając nowe funkcje, takie jak tryb ciemny i listy najlepszych instrumentów.

Ulepszona platforma

W 2021 r. dodaliśmy obszerną ilość danych finansowych, takich jak ratingi ESG czy opinie analityków i rozpoczęliśmy wdrażanie kont gotówkowych flatexDEGIRO, nowego rozwiązania do przechowywania niezainwestowanych środków. Zaczęliśmy również oferować inwestowanie na Tradegate Exchange, umożliwiając handel przed i po godzinach otwarcia rynków.

Następny rozdział

W 2020 roku połączyliśmy siły z flatex AG, stając się jednym z największych brokerów w Europie. Zostaliśmy również włączeni do SDAX, dzięki czemu flatexDEGIRO stał się jedną ze 160 największych spółek giełdowych w Niemczech. Wspólnie zaczęliśmy oferować nasze usługi ponad 1 milionowi inwestorów.

Nowa platforma inwestycyjna

W 2019 roku uruchomiliśmy naszą nową platformę inwestycyjną w oparciu o opinie naszych klientów i zmieniającą się technologię. Dzięki naszym inwestorom w tym roku ponownie otrzymaliśmy wiele międzynarodowych nagród.

Więcej klientów & więcej nagród

W 2018 roku przekroczyliśmy liczbę 350 000 klientów. Staliśmy się niezawodnym i godnym zaufania brokerem, zdobywając ponad 40 międzynarodowych nagród brokerskich, w tym nagrody dla najlepszego brokera i najlepszej aplikacji mobilnej, przyznawane przez Financial Times i Investors Chronicle.

Top-5 w Europie

W 2017 roku dotarliśmy do ponad 200 000 klientów i staliśmy się jednym z pięciu największych brokerów w Europie pod względem liczby transakcji rocznie. Nadal zdobywaliśmy liczne nagrody, w tym nagrodę dla najlepszego brokera w Niemczech od Handelsblatt Broker Comparison

Największy broker w Holandii

W 2016 roku staliśmy się największym brokerem internetowym w Holandii pod względem liczby obsługiwanych transakcji rocznie. Powitaliśmy również Szwajcarię w naszej rodzinie, czyniąc ją 15. krajem, który może korzystać z naszych niewiarygodnie niskich opłat.

Switzerland

Rozwój

W 2015 roku kontynuowaliśmy rozwój w Europie Północnej i we Włoszech oraz uruchomiliśmy naszą angielską platformę w Wielkiej Brytanii. W tym czasie otrzymaliśmy kilka międzynarodowych nagród, w tym prestiżową nagrodę Golden Bull Award w Holandii.

Sweden Denmark Italy Norway Finland United%20Kingdom Ireland

Ekspansja na 9 krajów

W 2014 roku rozpoczęliśmy ekspansję, oferując nasze usługi w dziewięciu krajach europejskich. Na rynku holenderskim zdobyliśmy nagrodę dla najlepszego brokera i ogłosiliśmy partnerstwo z Euronext.

France Czech Austria Germany Spain Poland Hungary Greece Portugal

Początek DEGIRO

W 2013 roku uruchomiliśmy usługi w Holandii, umożliwiając wszystkim naszym klientom detalicznym inwestowanie z niewiarygodnie niskimi opłatami. Był to początek naszej misji: uczynienia globalnego handlu dostępnym i przystępnym cenowo dla każdego.

Netherlands

04

Nieskończone
możliwości

Chcemy, abyś inwestował po swojemu. Dlatego oferujemy cały wachlarz możliwości inwestowania. Możesz inwestować na ponad 50 światowych giełdach w 30 krajach, korzystając z rozbudowanej i prostej platformy zbudowanej na wydajnym i inteligentnym oprogramowaniu.

05

Wykorzystaj w
pełni swoje
inwestycje

Oferujemy naszym klientom świetny stosunek jakości do ceny, dzięki czemu można uzyskać jak najwięcej ze swoich zysków. Dlatego też udostępniliśmy inwestorom detalicznym niskie opłaty, nie rezygnując ani trochę z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych. Stosujemy system opłat za korzystanie z usług, co oznacza, że płacisz tylko za usługi, z których faktycznie korzystasz.

06

Dumny broker
execution-
only

Bycie brokerem wyłącznie wykonawczym oznacza po prostu, że możesz korzystać z naszej platformy do inwestowania, ale nie oferujemy porad. Zapewniamy platformę i narzędzia umożliwiające inwestowanie. Oferujemy nawet wiele danych, wiadomości, informacji i edukacji, aby wspierać naszych klientów.

mountain

Innowacje są podstawą naszego biznesu

Dostęp do światowych rynków

W przeciwieństwie do naszych konkurentów, którzy często oferują jedynie dostęp do giełd europejskich lub amerykańskich, my łączymy Cię z rynkami całego świata. Poprzez naszą platformę otrzymujesz również dostęp do rynków w Australii, Japonii, Hongkongu i innych. W połączeniu z jedną z najszerszych ofert produktowych, masz więcej możliwości dywersyfikacji swojego portfela.

Ponad 100 nagród

Nasza przyjazna dla użytkownika platforma inwestycyjna jest w całości opracowana we własnym zakresie, co daje nam swobodę ciągłego doskonalenia. Dostosowujemy ją do potrzeb ponad 2,5 milionów naszych klientów. I to jest doceniane, biorąc pod uwagę ponad 100 nagród, które otrzymaliśmy w zamian.

Obniżanie kosztów

Poprzez zastosowanie efektywnego sposobu pracy z silnym naciskiem na utrzymanie kosztów na minimalnym poziomie, utrzymujemy nasze opłaty na bardzo niskim poziomie. Działając na terenie całej Europy, możemy kontynuować rozwój, redukować opłaty i dalej zwiększać inwestycje w nasze usługi.

Licencja bankowa

DEGIRO jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. Jako część flatexDEGIRO Bank, posiadamy własną licencję bankową. Oznacza to, że Twoje pieniądze są chronione do kwoty 100 000 euro. Jesteśmy nadzorowani przez niemiecki Federalny Urząd Nadzoru Finansowego (BaFin) oraz przez DNB i AFM w Holandii.

Pomagamy Ci

Mimo że jesteśmy brokerem wyłącznie wykonawczym, nadal możemy pomóc Ci w Twojej podróży inwestycyjnej! Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i poprowadzić Cię przez świat inwestycji z wieloma istotnymi informacjami i edukacją. Od lekcji inwestycyjnych i opinii analityków po wiadomości finansowe, wskaźniki, spostrzeżenia dotyczące spółek i wiele innych.

Strona kontaktowa

Masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy? Prosimy odwiedzić nasze Centrum pomocy lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Centrum Pomocy

Dowiedz się więcej o tym, co wiąże się z inwestowaniem, jakim typem inwestora jesteś, o różnych strategiach i jak możesz wykorzystać nasze narzędzia na swoją korzyść.

Akademia Inwestorów

Twoje centrum wiedzy o inwestowaniu. Tutaj dowiesz się jak działa inwestowanie, w jakie produkty możesz inwestować i jakie strategie możesz stosować.

Media Społecznościowe

Śledź nas, aby być na bieżąco, znaleźć inspirację i dowiedzieć się, co dzieje się w świecie inwestowania.

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwarcie konta za darmo dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 100 międzynarodowych nagród.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zagraniczny oddział flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | tel: +31 20 2613072) | e-mail: klienci@degiro.pl | flatexDEGIRO Bank Oddział w Holandii jest zarejestrowany w Holenderskiej Izbie Handlowej pod numerem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, działający pod nazwą DEGIRO, jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG jest nadzorowany głównie przez niemiecki organ nadzoru finansowego (BaFin). W Holandii flatexDEGIRO Bank Dutch Branch jest zarejestrowany w DNB i nadzorowany przez AFM i DNB. | flatexDEGIRO Bank AG jest licencjonowanym niemieckim bankiem nadzorowanym przez niemiecki organ nadzoru finansowego i zarejestrowanym w Niemieckiej Izbie Handlowej pod numerem HRB 105687.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 lipca 2024 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

 • Oferta jest ważna do 30 czerwca 2024 roku włącznie.
 • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
 • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 lipca 2024 roku.
 • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
 • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku sierpnia 2024.
 • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
 • Opłaty transakcyjne i koszty manipulacyjne są przeliczane i zwracane w EUR, nawet jeśli są naliczane w PLN. Kwota, która zostanie zwrócona w EUR, jest obliczana na podstawie kursu wymiany walut obowiązującego w dniu zwrotu.
 • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 EUR) i aktywować swoje konto DEGIRO.
 • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
 • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
 • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 EUR tylko raz.
 • Niniejsza promocja podlega prawu holenderskiemu.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 30 czerwca 2024.

icon_close