NASZA DOTYCHCZASOWA HISTORIA...

NASZA DOTYCHCZASOWA HISTORIA...

DEGIRO jest prawdziwym hurtownikiem dla inwestorów. Zapewniamy platformę internetową dla wszystkich typów inwestorów. Wszyscy nasi klienci korzystają z niewiarygodnie niskich opłat na rynkach całego świata.

W 2013 roku DEGIRO uruchomiło platformę transakcyjną w Holandii i od tego czasu rozwinęło działalność w 18 krajach europejskich. Umożliwiło to inwestorom detalicznym w całej Europie na korzystanie z wysoce konkurencyjnej struktury prowizji DEGIRO, która jest do 80% niższa od lokalnych konkurentów. Czyni to DEGIRO jedną z najbardziej wydajnych platform na świecie.

DEGIRO AMSTERDAM

MISJA:

DEGIRO dąży do tego, aby indywidualne planowanie finansowe i finanse były dostępne dla wszystkich na całym świecie.

WIZJA:

Łącząc technologię i wiedzę finansową, DEGIRO tworzy nowatorskie i opłacalne usługi finansowe dla wszystkich.

INNOWACJA JEST PODSTAWĄ NASZEJ DZIAŁALNOŚCI.

Podczas gdy wielu konkurentów utknęło na swoich drogach, w DEGIRO wykorzystujemy innowacje z naszej wyjątkowej oferty. Poniżej przedstawiono cztery filary, na których zbudowaliśmy naszą działalność.

Globalny dostęp

Poprzez DEGIRO inwestorzy europejscy są powiązani z rynkami światowymi. W przeciwieństwie do naszych konkurentów, z których wielu oferuje dostęp tylko do giełd europejskich i amerykańskich, DEGIRO oferuje również dostęp do rynków w Australii, Japonii, Hongkongu i do wielu innych krajów na całym świecie. Daje to klientom możliwość skorzystania z prawdziwie globalnej dywersyfikacji aktywów.

Oprogramowanie zostało stworzone wewnętrznie

W połączeniu z konkurencyjnymi cenami i szerokim wyborem rynków, DEGIRO podejmuje również innowacyjny rozwój narzędzi handlowych. Wszystkie nasze platformy są opracowywane wewnętrznie i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Obecnie ponad 250 000 klientów przyczynia się do poprawy warunków handlowych, jednocześnie czerpiąc korzyści z niskiej prowizji i dostępu do globalnych giełd. Nigdy nie było tak łatwo osiągnąć dobrze zdywersyfikowane portfolio w skali globalnej.

Obniżanie kosztów

DEGIRO oferuje platformę online, która pozwala na dalsze obniżki kosztów dla naszych klientów. Platforma jest oparta na najnowocześniejszej infrastrukturze łączności serwerowej. Dzięki temu platforma DEGIRO jest idealna dla inwestorów wszystkich rozmiarów, którzy zarządzają swoimi portfelami w Internecie.

Regulowane usługi brokerskie

DEGIRO pozostaje pod nadzorem niderlandzkiej Komisji Nadzoru Finansowego (Autoriteit Financiële Markten, AFM) oraz podlega nadzorowi ostrożnościowemu Banku Centralnego Holandii (De Nederlandsche Bank, DNB). DEGIRO uzyskał licencję zgodnie z artykułem 2:96 ustawy o nadzorze finansowym w Holandii, aby działać jako firma inwestycyjna. DEGIRO ma swoją siedzibę statutową w Amsterdamie zgodnie ze zrzeszeniem. DEGIRO jest zarejestrowane w Izbie Handlowo-Przemysłowej w Amsterdamie pod numerem 34342820.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ W CIĄGU KILKU MINUT.

ZACZNIJ W CIĄGU KILKU MINUT.

  • Niewiarygodnie niskie opłaty.
  • Wszechstronne narzędzia, możliwości i serwis.
  • Na całym świecie, zawsze i wszędzie.
  • Bezpieczna struktura.
  • Niewiarygodnie niskie opłaty.
  • Wszechstronne narzędzia, możliwości i serwis.
  • Na całym świecie. Zawsze i wszędzie.
  • Bezpieczna struktura.

Partnerzy i dostawcy