DEGIRO = Duży obrót, niskie ceny

DEGIRO to pierwszy broker dużych obrotów i platforma inwestycyjna online dla wszystkich typów inwestorów. DEGIRO umożliwia swoim klientom inwestowanie na całym świecie po bardzo niskich cenach.

Dom maklerski DEGIRO został założony w 2008 roku przez pięciu byłych pracowników firmy Binck, a swoje usługi skierował najpierw do rynku profesjonalnego. Niskie opłaty i szybko działająca infrastruktura zapewniły od samego początku błyskawiczny rozwój. Obecnie w grupie zatrudnionych jest 150 pracowników, a na platformie zawierane są transakcje o łącznej wartośco 30 mld euro rocznie na 100 giełdach z całego świata.

Aby z niskich cen wynikających z dużych obrotów mogli korzystać nie tylko profesjonalni inwestorzy, we wrześniu 2013 roku dom maklerski DEGIRO otworzył się na wszystkich inwestorów prywatnych z Holandii. Aktualnie DEGIRO świadczy usługi w 18 państwach, oferując inwestorom opłaty i prowizje niższe o 80% niż obowiązujące stawki rynkowe. Dlatego DEGIRO jest w wielu obszarach najbardziej konkurencyjnym brokerem na świecie.

Inwestowanie z DEGIRO jest możliwe na całym świecie dla każdego. Wcześniej inwestowanie było często ograniczone do giełd w Europie lub w Stanach Zjednoczonych. Teraz na jednej platformie DEGIRO wszyscy inwestorzy uzyskują dostęp do giełd i produktów na całym świecie. Oznacza to, że inwestorzy prywatni mogą lepiej dywersyfikować swój kapitał.

Oprócz bardzo niskich kosztów w 2015 roku DEGIRO wprowadzi kilka innowacyjnych narzędzi. Korzystając z usługi inwestycji w ułamki, można będzie łatwo zdywersyfikować swój portfel. Ponadto dzięki tej usłudze będzie możliwe składanie zleceń w kwotach zamiast wpisywania ilości wybranego inwstrumentu finansowego.

DEGIRO doskonale spełnia potrzeby inwestora działającego online. Dzięki temu klienci nie muszą opłacać pensji zbędnego personelu. DEGIRO likwiduje w ten sposób ostatnią różnicę między inwestorami profesjonalnymi a prywatnymi: opłaty i prowizje. Ma to kluczowe znaczenie dla inwestorów prywatnych.