Jesteśmy częścią flatexDEGIRO AG, wiodącej platformy brokerskiej w Europie

Więcej informacji na temat naszej wizji na 2026
Target

Wyniki flatexDEGIRO

2021

2M+

Klienci

2021

90M+

Transakcje

2022

2.7 - 2.9M+

Potencjalni klienci

2022

95-115M+

Przewidywane transakcje

Kontakty prasowe

Chętnie przekazujemy prasie najnowsze informacje o DEGIRO. Jeśli chcą Państwo uzyskać informacje, wywiady, zdjęcia, filmy lub publikacje, prosimy o kontakt z nami, drogą mailową.

flatexDEGIRO

O DEGIRO

Chcemy, aby globalne inwestowanie stało się dostępne dla każdego. Osiągamy to dzięki wyjątkowemu połączeniu niskich opłat i wysokiej jakości produktu. Nasza wielokrotnie nagradzana platforma jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów oraz zapewnia dostęp do ponad 50 giełd na całym świecie, na dowolnym urządzeniu.

O flatexDEGIRO

DEGIRO jest częścią grupy flatexDEGIRO, jednej ze 160 największych firm notowanych na SDAX. Wizją grupy na rok 2026 jest obsługa ponad 7 milionów europejskich klientów i realizacja ponad 250 milionów transakcji rocznie.

Zacznij inwestować dziś

Sprawdź, dlaczego 2 miliony klientów wybrało naszą platformę inwestycyjną.

Otwórz bezpłatne konto teraz

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.