Jesteśmy częścią flatexDEGIRO AG, wiodącej platformy brokerskiej w Europie

Więcej informacji na temat naszej wizji na 2026
Target

Wyniki flatexDEGIRO

2021

2M+

Klienci

2021

90M+

Transakcje

2022

2.7 - 2.9M+

Potencjalni klienci

2022

95-115M+

Przewidywane transakcje

Kontakty prasowe

Chętnie przekazujemy prasie najnowsze informacje o DEGIRO. Jeśli chcą Państwo uzyskać informacje, wywiady, zdjęcia, filmy lub publikacje, prosimy o kontakt z nami, drogą mailową.

flatexDEGIRO

O DEGIRO

Chcemy, aby globalne inwestowanie stało się dostępne dla każdego. Osiągamy to dzięki wyjątkowemu połączeniu niskich opłat i wysokiej jakości produktu. Nasza wielokrotnie nagradzana platforma jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów oraz zapewnia dostęp do ponad 50 giełd na całym świecie, na dowolnym urządzeniu.

O flatexDEGIRO

DEGIRO jest częścią grupy flatexDEGIRO, jednej ze 160 największych firm notowanych na SDAX. Wizją grupy na rok 2026 jest obsługa ponad 7 milionów europejskich klientów i realizacja ponad 250 milionów transakcji rocznie.

Zacznij inwestować dziś

Sprawdź, dlaczego 2 miliony klientów wybrało naszą platformę inwestycyjną.

Otwórz bezpłatne konto teraz

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 listopada 2022 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

  • Oferta jest ważna do 31 października 2022 roku.
  • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
  • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 30 listopada 2022 roku.
  • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku grudnia.
  • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
  • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
  • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
  • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
  • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 października 2022

icon_close