DEGIRO zaliczane do najlepszych
brokerów online w Europie.

DEGIRO zaliczane do najlepszych brokerów online w Europie.

DEGIRO - ponad 40 międzynarodowych nagród - jako najlepsza i najtańsza droga inwestycji online.

DEGIRO jest najtańszym
i najbezpieczniejszym sposobem
inwestycji na całym świecie.

Otwieranie rachunku
nagroda

DEGIRO zostało nazwane najlepszym brokerem Online/Execution-Only w Wielkiej Brytanii.

"Holenderski broker DeGiro wstrząsnął światkiem dyskontowych brokerów w Wielkiej Brytanii. Nowy broker uruchomi swój serwis w zeszłym roku oferując najniższe koszta za handel akcjami na całym rynku. Opłaty pobierane w Degiro są średnio o 80 procent niższe w porównaniu z kosztami oferowanymi przez konkurentów. W grudniu zaoferowali darmowy handel akcjami BEZ OPŁAT SERWISOWYCH na rynku belgijskim, holenderskim i Francuskim Euronext. Tego samego roku wcześniej wprowadzili częściowo darmowy handel na ponad 700 ETF-ów."

"Broker nie pobiera żadnych opłat serwisowych, rocznych opłat za prowadzenie rachunku czy opłaty za jego otwarcie. Jedyne opłaty to koszty przeprowadzania transakcji. System, jaki prowadzi DeGiro jest inwencją samych założycieli. Zamysł, jaki towarzyszył jego twórcom to wypełnienie luki pomiędzy klientami instytucjonalnymi a klientami detalicznymi. Dzięki obsłudze klientów instytucjonalnych broker jest w stanie zapewnić niskie opłaty także klientom indywidualnym/detalicznym, którym otworzył rynek w 2013r."

"Inwestorzy chwalą Degiro za brak chciwości w biznesie i innowacyjne technologie a przede wszystkim za niewiarygodnie niskie opłaty, co w rezultacie stawia konkurencje daleko w tyle za holenderskim brokerem."

Przeczytaj więcej na temat nagrody
cash

DEGIRO najlepszy tani broker w Great Investors Poll 2016

Dyrektor Gijs Nagel:
"„Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostali zostaliśmy wybrani, jako najlepszy broker roku oferujący tak niskie opłaty. Degiro jest zbudowane na 3 filarach: strukturze zapewniającej bezpieczeństwo, przyjaznej i prostej w obsłudze stronie internetowej i najważniejsze - niskich opłatach. W ostatnim roku przychów Degiro jak i liczba użytkowników zwiększyły się trzykrotnie. Podczas gdy prawie 100 000 inwestorów cieszyło się naszymi profesjonalnymi stawkami."

bull

DEGIRO nagroda dla najlepszego brokera online Golden Bull 2015

"Przyznając tytuł najlepszego brokera jury zwraca uwagę na kilka cech: koszty, szerokie możliwości handlu, udostępniane klientom narzędzia jak i warunki umowy. Celem tego zestawienia było wybranie najlepszego brokera dla przeciętnego inwestora. Degiro znacząco zdetronizowało konkurentów w dwóch pierwszych czynnikach."

bellegers

DEGIRO Nazwany najlepszym brokerem Beleggers Belangen 2015

Degiro jest po raz kolejny ogłoszony najlepszym brokerem 2015 r. Gdzie inni brokerzy muszą walczyć o klienta |Degiro jest na dobrej drodze do zostania najlepszym brokerem na rynku Europejskim.

"Jak i w ubiegłym roku DeGiro jest zwycięzcą w przeglądzie brokerów, gdzie jeden mniej broker brał udział w wyścigu o tytuł najlepszego. Szczególna uwaga w tym roku została zwrócona, na jakość aplikacji mobilnych, jakie brokerzy oferują swoim klientom. "

veb

DEGIRO Nazwany najlepszym brokerem VEB cost survey 2015

Darzone wielkim zaufaniem zestawienie kosztów przeprowadzane przez VEB daje jednoznaczny wynik. Degiro jest znowu najlepszym brokerem 2015 r. pod względem konkurencyjności opłat.

"Po raz kolejny Degiro zapewnia miażdżące konkurencje niskie opłaty transakcyjne stając się najtańszym brokerem. Niektórzy brokerzy twierdzą, że ich oferta cen dla aktywnych lub dużych inwestorów nie została ujęta w tym badaniu, ale nawet w wypadku gdyby została ona wzięta pod uwagę pod względem poboru opłat Degiro pozostawia swoich konkurentów daleko w tyle."

Przeczytaj więcej na temat nagrody
cash

Great Investors Poll 2015: DEGIRO Najlepszy pod względem kosztów

Wynik Ankiety Large Investors Poll 2015 dla Inwestorów był jasny: 'DEGIRO jest najlepszym brokerem pod względem kosztów'

"Wyniki ankiety przeprowadzonej wśród dużych inwestorów w 2015 r. Były jasne: "DEGIRO jest najlepszym pośrednikiem pod względem pobierania niskich kosztów"

bellegers

Degiro najlepszy broker porównanie brokerów Beleggers Belange 2014.

DEGIRO jest nie tylko najlepszym brokerem pod względem kosztów. Porównanie brokerów Beleggersa Belangena stwierdza, że DEGIRO jest również najlepszym brokerem w rankingu ogólnym.

"W DEGIRO inwestor płaci zdecydowanie najmniej. Możliwości handlowe są również najlepsze w DEGIRO. Biorąc pod uwagę dużą wagę kategorii kosztów, nie jest niespodzianką, że DEGIRO wygrywa także jako "najlepszy broker"."

cash

DEGIRO Nazwany najlepszym brokerem Great Investors Poll 2016

Director Gijs Nagel:
"Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostali zostaliśmy wybrani, jako najlepszy broker roku oferujący tak niskie opłaty. Degiro jest zbudowane na 3 filarach: strukturze zapewniającej bezpieczeństwo, przyjaznej i prostej w obsłudze stronie internetowej i najważniejsze - niskich opłatach. W ostatnim roku przychów Degiro jak i liczba użytkowników zwiększyły się trzykrotnie. Podczas gdy prawie 100 000 inwestorów cieszyło się naszymi profesjonalnymi stawkami "

bull

DEGIRO nagroda dla najlepszego brokera online Golden Bull 2015

''Przyznając tytuł najlepszego brokera jury zwraca uwagę na kilka cech: koszty, szerokie możliwości handlu, udostępniane klientom narzędzia jak i warunki umowy. Celem tego zestawienia było wybranie najlepszego brokera dla przeciętnego inwestora. Degiro znacząco zdetronizowało konkurentów w dwóch pierwszych czynnikach."

bellegers

DEGIRO Nazwany najlepszym brokerem Beleggers Belangen broker comparison 2015

Degiro jest po raz kolejny ogłoszony najlepszym brokerem 2015 r. Gdzie inni brokerzy muszą walczyć o klienta |Degiro jest na dobrej drodze do zostania najlepszym brokerem na rynku Europejskim.

„Jak i w ubiegłym roku DeGiro jest zwycięzcą w przeglądzie brokerów, gdzie jeden mniej broker brał udział w wyścigu o tytuł najlepszego. Szczególna uwaga w tym roku została zwrócona, na jakość aplikacji mobilnych, jakie brokerzy oferują swoim klientom.”

veb

DEGIRO Nazwany najlepszym brokerem VEB cost survey 2015

Darzone wielkim zaufaniem zestawienie kosztów przeprowadzane przez VEB daje jednoznaczny wynik. Degiro jest znowu najlepszym brokerem 2015 r. pod względem konkurencyjności opłat.

Po raz kolejny Degiro zapewnia miażdżące konkurencje niskie opłaty transakcyjne stając się najtańszym brokerem. Niektórzy brokerzy twierdzą, że ich oferta cen dla aktywnych lub dużych inwestorów nie została ujęta w tym badaniu, ale nawet w wypadku gdyby została ona wzięta pod uwagę pod względem poboru opłat Degiro pozostawia swoich konkurentów daleko w tyle.

Przeczytaj więcej na temat tej nagrody
cash

Great Investors Poll 2015: DEGIRO najlepszy broker pod względem kosztów

"Wyniki ankiety przeprowadzonej wśród dużych inwestorów w 2015 r. Były jasne: "DEGIRO jest najlepszym pośrednikiem pod względem pobierania niskich kosztów".

Z pośród brokerów Degiro został wybrany zwycięzcą pod względem kosztowym. To nie pozostawia wątpliwości. Koszty transakcji pozostają ważną kwestią dla inwestorów, co jasno wynika z sondaży Great Investor’s Pool przeprowadzanych corocznie przez czytelników Cash Magazine.

bellegers

Degiro Best broker w Beleggers Belangen zestawieniu brokerów 2014

Degiro nie jest tylko najlepszym brokerem pod względem pobierania niskich opłat. Porównanie brokerów Beleggers Belangen ogłasza, że DeGiro jest najlepszym brokerem w ogólnym rankingu.

W Degiro inwestor płaci zdecydowanie najniższe opłaty niż u jakiegokolwiek innego brokera. Oferta produktów jest także najlepsza w Degiro. Biorąc pod uwagę jak istotnym argumentem są dla inwestorów niskie opłaty. Nie jest niespodzianką, iż Degiro wygrywa także w kategorii „najlepszy broker”.

Zacznij inwestować dziś.

Zacznij inwestować dziś.

  • Niewiarygodnie niskie opłaty.
  • Wszechstronne narzędzia, możliwości i serwis.
  • Na całym świecie, zawsze i wszędzie.
  • Bezpieczna struktura.
  • Niewiarygodnie niskie opłaty.
  • Wszechstronne narzędzia, możliwości i serwis.
  • Na całym świecie. Zawsze i wszędzie.
  • Bezpieczna struktura.

Partnerzy i dostawcy

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.