DEGIRO Opinie

Na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie można inwestować z pełnym zaufaniem. Dowiedzcie się Państwo, dlaczego ponad 2,5 miliona inwestorów wybrało nas na swojego brokera i przeczytajcie niektóre z ich opinii.

Budowanie pełnej zaufania reputacji w całej Europie

Dzięki niewiarygodnie niskim opłatom, szerokiej gamie opcji inwestycyjnych i innowacyjnej platformie jesteśmy jednym z wiodących brokerów w Europie. Nasze zespoły nieustannie pracują nad ulepszaniem naszej platformy i aplikacji o nowe funkcje dla ponad 2,5 miliona inwestorów w całej Europie i to się opłaciło! Nasi klienci pomogli nam zdobyć ponad 100 międzynarodowych nagród za bycie jednym z najlepszych i najtańszych brokerów online. Prosimy przeczytać opinie naszych inwestorów poniżej:

4.6

App Store

4.2

Google Play

Fast transactions, really low fees, and I like going through the news and updates too.

It works well, a good way to invest in index funds.

Uwaga: Oceny wyświetlane powyżej odnoszą się do wyniku aplikacji DEGIRO w App Store i Google Play w oparciu o średnią wszystkich recenzji otrzymanych dla degiro.com od września 2023 r.

Dostosowujemy naszą platformę do Państwa potrzeb

Korzystając z opinii naszych klientów, stale ulepszamy i aktualizujemy naszą platformę. Dodajemy nowe funkcje i upewniamy się, że projekt, wrażenia użytkownika i rozwój aplikacji są zawsze aktualne. W ten sposób mogą Państwo mieć najlepsze możliwe doświadczenie inwestycyjne.

Poznanie produktów

Oceńcie Państwo, czy firmy odpowiadają Państwa wartościom, korzystając z ocen ESG, i poznajcie Państwo opinie analityków na temat wybranych produktów.

Łatwy dostęp, łatwa obsługa

Zalogujcie Państwo się za pomocą Touch lub Face ID i handlujcie Państwo w zaledwie kilku kliknięciach.

Dostęp do informacji

Wiedzcie Państwo, co się dzieje dzięki wiadomościom finansowym i podsumowaniu aktualizacji ze światowych rynków.

Zapisywanie i śledzenie

Korzystajcie Państwo z własnych ulubionych list, aby zapisywać akcje, być na bieżąco z wiadomościami i dokumentować swoje przemyślenia w notatkach.

Bogactwo informacji

Podejmujcie Państwo świadome decyzje dzięki notowaniom w czasie rzeczywistym, interaktywnym wykresom, ocenom ESG, opiniom analityków i wskaźnikom.

Bycie na bieżąco

Bądźcie Państwo na szczycie rynku dzięki kalendarzom ekonomicznym, globalnemu przeglądowi rynku i codziennym wiadomościom finansowym.

Ochrona i bezpieczeństwo

Zadbajcie Państwo o bezpieczeństwo swojego konta dzięki bezpiecznemu logowaniu za pomocą Touch lub Face ID w aplikacji oraz uwierzytelnianiu dwustopniowemu na pulpicie.

Dokumentowanie swoich inwestycji

Zapisujcie Państwo akcje na własnych listach ulubionych i dokumentujcie swoje przemyślenia w notatkach.

Świadome decyzje

Bądźcie Państwo najlepszymi inwestorami, jacy mogą być, korzystając z interaktywnych wykresów, 10-warstwowego arkusza zleceń na Euronext oraz mnóstwa danych finansowych i wskaźników.

Inwestowanie na swój sposób

Ponad 2 miliony produktów i wiele sposobów na inwestowanie. Od handlu z marżą po zlecenia kombinowane - wszystko jest do Państwa dyspozycji.

Pełna ochrona

Zabezpieczcie Państwo swoje konto i aktywa dzięki bezpiecznemu logowaniu za pomocą Touch lub Face ID oraz uwierzytelnianiu dwustopniowemu.

FAQ

Jak zabezpieczone są moje środki pieniężne i inwestycje?

Bezpieczeństwo Państwa środków pieniężnych i inwestycji jest naszym najwyższym priorytetem. Kiedy otwierają Państwo u nas rachunek inwestycyjny, otwieramy również rachunek bankowy (Cash Account) na Państwa nazwisko w banku flatexDEGIRO. Wszystkie niezainwestowane środki będą przechowywane na tym oddzielnym osobistym rachunku bankowym z osobistym numerem IBAN. Robimy to, aby upewnić się, że niezainwestowane środki pieniężne są chronione do kwoty 100 000 EUR w ramach niemieckiego systemu gwarancji depozytów (Entschädigungseinrichtung deutscher Banken). Ponadto korzystamy z usług oddzielnego podmiotu przechowującego aktywa. Tak więc, w mało prawdopodobnym przypadku, gdy coś stanie się z DEGIRO, Państwa inwestycje nie będą traktowane jako aktywa możliwe do odzyskania przez wierzycieli. Chcą Państwo poznać więcej szczegółów na ten temat? Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Tak, nasza platforma jest dla każdego! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają Państwo swoją przygodę z inwestowaniem, czy są doświadczonym inwestorem, mamy dla Państwa odpowiednie narzędzia. W naszym Centrum Wiedzy znajdą Państwo wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia inwestowania. Mogą się Państwo dowiedzieć więcej o oferowanych przez nas produktach (akcjach, funduszach ETF, kontraktach terminowych, opcjach i nie tylko) i prosimy przeczytać nasze artykuły na blogu dotyczące popularnych tematów. Mogą Państwo również zapoznać się z naszą Akademią Inwestorów, aby dowiedzieć się więcej o wyborze pierwszego produktu, różnych typach zleceń, strategiach inwestycyjnych i nie tylko. Jeśli brakuje Państwu inspiracji, prosimy sprawdzić opinie analityków, aby dowiedzieć się, co eksperci sądzą o określonych akcjach lub nasze Top listy, aby poznać najlepsze spółki w popularnych kategoriach.

Tak, na naszej platformie mogą Państwo stosować własną strategię inwestycyjną. Mogą Państwo zapoznać się ze wszystkimi rodzajami strategii w naszym Centrum Wiedzy i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie. Jeśli planują Państwo inwestować długoterminowo, nie mogą Państwo przegapić naszej lekcji na temat „Myśl w przód”, aby uzyskać więcej informacji.

Nie, nie pobieramy opłat miesięcznych. Mamy jasną i przejrzystą strukturę opłat. Naszym celem jest uczynienie inwestycji dostępnymi dla każdego, a to obejmuje zapewnienie niskich opłat naszym klientom. Mogą Państwo sprawdzić naszą Tabelę Opłat, aby poznać wszystkie szczegóły.

Otworzenie z nami konta jest proste! Wymaga tylko 3 kroków:

 1. Rejestracja: Należy wybrać nazwę użytkownika, zweryfikować email i uzyskać dostęp do naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.
 2. Wpłata: Wpłacanie środków na konto nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.
 3. Inwestowanie: Dokonując pierwszej transakcji, będą mogli Państwo zacząć cieszyć się niskimi opłatami.

Czy coś pomineliśmy? Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak otworzyć u nas konto, mogą Państwo sprawdzić nasze Centrum Pomocy.

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwarcie konta za darmo dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 100 międzynarodowych nagród.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zagraniczny oddział flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | tel: +31 20 2613072) | e-mail: klienci@degiro.pl | flatexDEGIRO Bank Oddział w Holandii jest zarejestrowany w Holenderskiej Izbie Handlowej pod numerem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, działający pod nazwą DEGIRO, jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG jest nadzorowany głównie przez niemiecki organ nadzoru finansowego (BaFin). W Holandii flatexDEGIRO Bank Dutch Branch jest zarejestrowany w DNB i nadzorowany przez AFM i DNB. | flatexDEGIRO Bank AG jest licencjonowanym niemieckim bankiem nadzorowanym przez niemiecki organ nadzoru finansowego i zarejestrowanym w Niemieckiej Izbie Handlowej pod numerem HRB 105687.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 sierpnia 2024 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

 • Oferta jest ważna do 31 lipca 2024 roku włącznie.
 • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
 • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 sierpnia 2024 roku.
 • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
 • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku września 2024.
 • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
 • Opłaty transakcyjne i koszty manipulacyjne są przeliczane i zwracane w EUR, nawet jeśli są naliczane w PLN. Kwota, która zostanie zwrócona w EUR, jest obliczana na podstawie kursu wymiany walut obowiązującego w dniu zwrotu.
 • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 EUR) i aktywować swoje konto DEGIRO.
 • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
 • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
 • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 EUR tylko raz.
 • Niniejsza promocja podlega prawu holenderskiemu.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 lipca 2024.

icon_close