90

międzynarodowych
nagród brokerskich

Otwórz konto i otrzymaj voucher transakcyjny na €100

U wiodącego brokera online w Europie mogą Państwo korzystać z niewiarygodnie niskich opłat i wielokrotnie nagradzanej platformy z dostępem do szerokiej gamy produktów i giełd. Inwestować można zacząć już dziś, korzystając z naszej tymczasowej promocji: kupon transakcyjny o wartości 100 euro na pokrycie kosztów transakcji w pierwszych miesiącach! Więcej informacji można znaleźć na stronie Warunki.

Otwórz konto

Inwestuj z
zaufanym brokerem

Statystyki 🔒

2M

Klienci

90

Nagrody

1

Licencja bankowa

Inwestuj z
niesamowicie niskimi opłatami

*Koszty waluty, połączenia z giełdą, produktu oraz spreadu mogą mieć zastosowanie. Więcej informacji dostępne jest na naszej stronie z opłatami. Koszty stron trzecich nie mają zastosowania dla wbranych ETF-ów. Oferta wybranych ETF-ów podlega polityce Fair Use.

Najlepszy ze wszystkich światów

Oferujemy wyjątkowe połączenie platformy przyjaznej użytkownikowi i niskich opłat. Od teraz jesteśmy częścią największego brokera w Europie. Dowiedz się, dlaczego ponad dwa miliony inwestorów już ma z nami konto.

Nieporównywalnie niskie ceny

Globalne inwestowanie z niewiarygodnie niskimi opłatami.

arrow_right arrow_right
3dcoins

Światowe giełdy

Uzyskaj dostęp do 50 światowych rynków.

arrow_right arrow_right
3dglobe

Nagradzany broker

Zostaliśmy okrzyknięci najlepszym, najuczciwszym, i najtańszym brokerem online.

arrow_right arrow_right
3dtrophy

Zaufanie i rzetelność

Wiodąca, europejska platforma inwestycyjna z licencja bankową.

arrow_right arrow_right
3dshield

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2 miliony klientów i ponad 90 międzynarodowych nagród.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 kwietnia 2023 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

  • Oferta jest ważna do 31 marca 2023 roku.
  • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
  • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 30 Kwietnia 2023 roku.
  • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
  • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku maja.
  • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
  • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
  • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
  • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
  • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 marca 2023.

icon_close