Rozpoznawanie fałszywych stron

Aby uniknąć phishingu za pośrednictwem fałszywych witryn internetowych, chcielibyśmy podzielić się kilkoma prostymi wskazówkami na temat tego, jak rozpoznać naszą oficjalną komunikację.

Korzystanie ze strony

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek danych osobowych należy zawsze sprawdzić adres URL witryny. Na wszystkich naszych witrynach internetowych używamy tylko pełnego określenia „DEGIRO” oraz oficjalnej domeny dla danego kraju. W przypadku Polski jest to: https://www.degiro.pl.

Oprócz sprawdzenia samego adresu URL, należy również upewnić się, że korzystasz z oficjalnej witryny DEGIRO, sprawdzając, czy zamknięta kłódka jest wyświetlana w pasku wyszukiwania obok adresu URL. Wszystkie oficjalne strony internetowe DEGIRO posiadają ważny certyfikat. Po prostu klikając kłódkę, menu określi, czy obecny jest ważny certyfikat dla DEGIRO. Prosimy nie odwiedzać (tak zwanej) strony DEGIRO bez zamkniętej kłódki, ponieważ będzie to fałszywa strona internetowa.

ssl certificate ico url

Sprawdź, czy istnieje certyfikat należący do DeGiro B.V.

Komunikacja e-mail

Używamy różnych adresów e-mail, aby kontaktować się z Klientami, w zależności od rodzaju komunikacji. Na przykład, ogólna komunikacja w ramach newslettera jest wysyłana z newsletter@degiro.pl, podczas gdy nasz BOK korzysta z adresu e-mail klienci@degiro.pl. Chociaż pierwsza część adresu e-mail może się różnić, oficjalne adresy e-mail DEGIRO zawsze kończą się na „@degiro.pl”, „@account.degiro.com”, „@mail.degiro.com”, „@degiro.eu” lub „@degiro.com”.

Platforma inwestycyjna

Istnieją dwa sposoby logowania się na naszą platformę:

 1. Bezpośrednio przez aplikację mobilną (Apple lub Android)
 2. Bezpośrednio przez https://trader.degiro.nl/login/pl lub klikając przycisk w prawym górnym rogu naszej oficjalnej strony internetowej.

Linki

Często w naszej komunikacji podajemy linki do plików, aby umożliwić skuteczne odnajdowanie określonych informacji. Podobnie jak w przypadku naszych witryn internetowych, linki do plików wykorzystują nazwę „DEGIRO” zapisaną w całości, po której następuje domena najwyższego poziomu dla danego kraju „degiro.pl” lub, w przypadku dokumentów międzynarodowych, „degiro.com”.

Prośba o informacje

W naszej komunikacji nigdy nie będziemy prosić o podanie hasła. Wszelkie komunikaty żądające takich informacji powinny być ignorowane.

Dostarczenie informacji

Jako broker zajmujący się wyłącznie realizacją zleceń nie udzielamy porad inwestycyjnych. Kiedy (przypuszczalny) pracownik DEGIRO kontaktuje się z Klientem telefonicznie, e-mailem lub w inny sposób, aby udzielić porady i/lub poprosić o login, nie należy odpowiadać na takie pytanie. Ponadto nigdy nie będziemy bezpośrednio łączyć się ze stroną logowania. Zamiast tego możemy skorzystać z oficjalnej strony głównej lub dowolnej innej strony, na której można znaleźć przycisk logowania. Nie będziemy już łączyć się bezpośrednio ze stroną logowania.

Zapobieganie

Aby zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa konta, uprzejmie prosimy o włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego. Jest to dodatkowe ustawienie zabezpieczeń, które możesz włączyć na swoim koncie. Aby dodać tę możliwość, należy przejść do „Profilu” na koncie DEGIRO, wybrać „Bezpieczeństwo”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować „uwierzytelnianie dwuskładnikowe”.

Uważaj na wszelkiego rodzaju podejrzane wiadomości. Nigdy nie należy udostępniać hasła, zawsze blokować urządzenie lub wylogowywać się z konta przed opuszczeniem komputera i uważać na niezabezpieczony internet, taki jak publiczne sieci WIFI.

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 90 międzynarodowych nagród.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 lipca 2023 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

 • Oferta jest ważna do 30 czerwca 2023 roku.
 • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
 • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 1 lipca 2023 roku.
 • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
 • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku sierpnia.
 • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
 • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
 • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
 • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
 • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 30 czerwca 2023.

icon_close