Za pośrednictwem platformy możesz w prosty sposób prowadzić inwestycje

Będąc naszym klientem potrzebujesz oczywiście aplikacji, za pośrednictwem której możesz w prosty sposób prowadzić swoje inwestycje, wyposażonej w inteligentne narzędzia i rozwiązania. Bez niepotrzebnych gadżetów, po prostu łatwy w obsłudze serwis WebTrader, przy pomocy którego możesz obserwować swój portfel, zlecenia i kursy.

łatwy w obsłudze serwis webtrader przy pomocy którego możesz obserwować swój portfel, zlecenia i kursy

Dane online z rynków finansowych

za pomocą opcji quick bar możesz obserwować swoje informacje rynkowe.W razie potrzeby możesz uruchomić opcję Quick Bar. Za pomocą opcji Quick Bar możesz obserwować swoje informacje rynkowe, oczekujące zlecenia i właśnie zrealizowane transakcje. W taki sposób możesz zarządzać swoim portfelem na każdej stronie.

Kupuj akcje szybko i bezpiecznie

możliwość zawierania transakcji w prosty i szybki sposób, korzystając z przycisku quick orderNa każdej stronie masz możliwość dokonywania transakcji w prosty i szybki sposób, korzystając z przycisku „Quick Order”.

Kursy przesyłane strumieniowo w czasie rzeczywistym

w degiro możesz korzystać z transmisji kursów przesyłanych strumieniowo w czasie rzeczywistymW DEGIRO możesz korzystać z transmisji kursów przesyłanych strumieniowo w czasie rzeczywistym z większości europejskich giełd.

Arkusz zleceń

możesz bezpłatnie obserwować 1 najlepszą ofertę kupna i sprzedaży z gpwJako inwestor chcesz mieć wgląd do arkusza zleceń. W DEGIRO możesz bezpłatnie obserwować 1 najlepszą ofertę kupna i sprzedaży.

Wprowadź zlecenie bez skomplikowanego liczenia

za pośrednictwem degiro można obecnie składać zlecenia w kwotach pieniężnych, szybko i łatwo.Za pośrednictwem DEGIRO można obecnie składać zlecenia w kwotach pieniężnych. Zaletą tego typu zlecenia jest to, że nie ma już potrzeby dodatkowego przeliczania, kiedy znasz kwotę, za którą chcesz coś kupić lub sprzedać. Wygodnie, szybko i łatwo.

Zlecenie kombinowane (dostępne wkrótce)

przy pomocy zlecenia kombinowanego będzie można w prosty sposób zestawiać usługi dla rozbudowanego portfelaPrzy pomocy zlecenia kombinowanego będzie można w prosty sposób zestawiać usługi dla rozbudowanego portfela. Zlecenie kombinowane jest dostępne zarówno w przypadku małego, jak i dużego portfela.

Inwestowanie w ułamki (dostępne wkrótce)

unikalną w serwisie degiro jest możliwość inwestowania w ułamki akcji i produktów powiązanychUnikalną w serwisie DEGIRO jest możliwość inwestowania w ułamki akcji i produktów powiązanych. Inwestowanie w ułamki jest idealne dla akcjonariuszy dysponujących małym portfelem, którzy pomimo tego chcą inwestować w zdywersyfikowany sposób. Można więc przykładowo kupić 0,1000 akcji Royal Dutch Shell. Jeśli transakcję taką przeprowadzisz dla wszystkich akcji spółek z indeksem AEX, będziesz miał 0,1000 indeksu AEX w portfelu.

LISTA ULUBIONYCH

LISTA ULUBIONYCHW łatwy sposób skompletuj listę ulubionych walorów i bądź na bieżąco na temat ostatnich zmian cen.

Aplikacja mobilna Trader

Inwestuj w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu za pośrednictwem naszej mobilnej platformy Trader. Jest ona dostępna dla wszystkich naszych klientów pod adresem https://m.degiro.nl/

Tak, chcę zostać klientem. Dowiedz się więcej.