Inwestuj z naszą nagradzaną aplikacją

Nasza wielokrotnie nagradzana aplikacja inwestycyjna umożliwia wygodne inwestowanie z urządzenia mobilnego. Gdziekolwiek jesteś, Twój portfel i możliwości inwestycyjne są zawsze w zasięgu ręki.

Dla każdego typu inwestora

Inwestujcie Państwo na naszej przyjaznej dla użytkownika i wielokrotnie nagradzanej platformie inwestycyjnej. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo początkującymi inwestorami, czy ekspertami, mamy dla Państwa odpowiednie narzędzia.

Poznanie produktów

Oceńcie Państwo, czy firmy odpowiadają Państwa wartościom, korzystając z ocen ESG, i poznajcie Państwo opinie analityków na temat wybranych produktów.

Łatwy dostęp, łatwa obsługa

Zalogujcie Państwo się za pomocą Touch lub Face ID i handlujcie Państwo w zaledwie kilku kliknięciach.

Dostęp do informacji

Wiedzcie Państwo, co się dzieje dzięki wiadomościom finansowym i podsumowaniu aktualizacji ze światowych rynków.

Zapisywanie i śledzenie

Korzystajcie Państwo z własnych ulubionych list, aby zapisywać akcje, być na bieżąco z wiadomościami i dokumentować swoje przemyślenia w notatkach.

Bogactwo informacji

Podejmujcie Państwo świadome decyzje dzięki notowaniom w czasie rzeczywistym, interaktywnym wykresom, ocenom ESG, opiniom analityków i wskaźnikom.

Bycie na bieżąco

Bądźcie Państwo na szczycie rynku dzięki kalendarzom ekonomicznym, globalnemu przeglądowi rynku i codziennym wiadomościom finansowym.

Ochrona i bezpieczeństwo

Zadbajcie Państwo o bezpieczeństwo swojego konta dzięki bezpiecznemu logowaniu za pomocą Touch lub Face ID w aplikacji oraz uwierzytelnianiu dwustopniowemu na pulpicie.

Dokumentowanie swoich inwestycji

Zapisujcie Państwo akcje na własnych listach ulubionych i dokumentujcie swoje przemyślenia w notatkach.

Świadome decyzje

Bądźcie Państwo najlepszymi inwestorami, jacy mogą być, korzystając z interaktywnych wykresów, 10-warstwowego arkusza zleceń na Euronext oraz mnóstwa danych finansowych i wskaźników.

Inwestowanie na swój sposób

Ponad 2 miliony produktów i wiele sposobów na inwestowanie. Od handlu z marżą po zlecenia kombinowane - wszystko jest do Państwa dyspozycji.

Pełna ochrona

Zabezpieczcie Państwo swoje konto i aktywa dzięki bezpiecznemu logowaniu za pomocą Touch lub Face ID oraz uwierzytelnianiu dwustopniowemu.

Wszystko, czego potrzebujecie Państwo, aby inwestować

Łączymy łatwość obsługi ze światem opcji handlowych, typów zleceń i rynków do wyboru. Dlatego naszą platformę ceni sobie każdy inwestor.

Przyjazna dla użytkownika

Inwestowanie jest dla każdego i tak samo jest z naszą platformą. Niezależnie od tego, czy korzystacie Państwo z aplikacji, czy z wersji komputerowej, zaprojektowaliśmy ją z myślą o Państwu. Dzięki temu z łatwością znajdziecie Państwo drogę do każdej transakcji.

Kompletność danych

Dowiedzcie się Państwo wszystkiego o produktach, które kupujecie. Od wykresów po wiadomości. Mamy to, czego Państwo potrzebujecie, aby uzyskać informacje.

Ciemny moduł

Inwestowanie za dnia lub w nocy . Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo nocnym inwestorem, czy po prostu lubicie Państwo elegancki wygląd, tryb ciemny jest przyjazny dla oczu.

Ciągłe ulepszanie

Doceniamy opinie i komentarze klientów i wykorzystujemy je do ulepszania i aktualizowania platformy i aplikacji. Stale dodajemy nowe funkcje i pozostajemy na szczycie zmian w projektowaniu, doświadczeniach użytkownika i rozwoju aplikacji, aby zapewnić Państwu najlepsze możliwe doświadczenia związane z inwestowaniem.

Ciągłe ulepszanie

Doceniamy opinie i komentarze klientów i wykorzystujemy je do ulepszania i aktualizowania platformy i aplikacji. Stale dodajemy nowe funkcje i pozostajemy na szczycie zmian w projektowaniu, doświadczeniach użytkownika i rozwoju aplikacji, aby zapewnić Państwu najlepsze możliwe doświadczenia związane z inwestowaniem.

Zlecenie kombinowane

Combination Orders

Możliwość składania wielu zleceń jednocześnie, aby realizować różne strategie opcyjne.

Listy ulubionych

Personal favourite

Łatwe śledenie akcji, którymi jesteście Państwo zainteresowani, dzięki niestandardowym listom ulubionych.

Notatki

Notes

Możliwość zapisywnaia swoich przemyśleń lub komentarzy na dowolnej stronie produktu, aby nie zapomnieć.

Wiadomości dotyczące akcji

Stock News

Możliwość filtrownia i otrzymywania tylko wiadomości związanych z akcjami z Państwa portfela lub z listy ulubionych.

Kalendarz ekonomiczny

Calendar

Możliowść śledzenia dat wydarzeń wpływających na rynek, takich jak zmiany stóp procentowych, stopy bezrobocia i dane o PKB.

Wiadomości

News

Otrzymywanie mnóstwa wiadomości, które można filtrować według regionu, branży, rynku i innych.

Przegląd rynków

Building

Możliwość sprawdzania, jak radzą sobie główne indeksy, co jest na porządku dziennym, kursy walut, najnowsze wiadomości i wiele innych.

Zwycięzcy i przegrani

Chess

Wgląd w dane, które akcje odnotowują największe ruchy cenowe na poszczególnych indeksach.

Notowania w czasie rzeczywistym

Low fee

Mozliwość uzyskani danych dotyczących cen akcji w czasie rzeczywistym bez żadnych opóźnień dla wielu głównych rynków

Interaktywne wykresy

Trader

Mozliwość porównywania z innymi akcjami lub indeksami, oglądania wykresów świecowych, dostosowywania okresów czasu i wiele więcej.

Oceny ESG

Product

Mozliwość sprawdzenia, jak spółka wypada w ponad 450 metrykach dotyczących środowiska, społeczeństwa i zarządzania.

Opinie analityków

Team

Dostępność do opinii najlepszych analityków i dowiedzenia się, co myślą o akcji i jak ten trend zmieniał się w czasie.

Informacje finansowe

No fine Print

Wszystkie dane o spółce i wskaźniki finansowe, których potrzebujecie Państwo, aby dokonywać świadomych inwestycji.

Touch + Face ID

Fingerprint

Pewność, że jesteście Państwo jedyną osobą, która może dostać się na Państwa konto.

2FA

2FA

Możliwość ustawienia dodatkowego zabezpieczenia konta dzięki weryfikacji dwustopniowej.

Tryb ciemny

Dark mode

Tryb ciemny jest przyjazny dla oczu podczas inwestowania w nocy lub po prostu dodaje bardziej eleganckiego wyglądu.

Uznana za najlepsza aplikację mobilną

nasza aplikacja została uznana najlepszą aplikacją inwestycyjną we Francji i w Wielkiej Brytanii.

degiro-best-beoordeelde-beleggingsplatform-2020-investors-chronicle-financial-times United Kingdom

TOP RATED INVESTMENT APP

Financial Times &
Investor's Chronicle 2020

“Każdego roku Investors Chronicle, we współpracy z Financial Times, identyfikuje najlepszych brokerów i dostawców usług finansowych pod względem usług i wartości do ceny. Robimy to za pomocą szczegółowych kwestionariuszy, które są wypełniane przez czytelników FT i IC.”

Investment Trends Best Mobile Trading App (2018) France

BEST MOBILE TRADING APP

Investment Trends 2018

“Według badań Investment Trends sukces DEGIRO u francuskich inwestorów można przypisać połączeniu intuicyjnej aplikacji handlowej i niskich kosztów.”

Artboard Created with Sketch.

Ponad 50 giełd w zasięgu ręki

Dzięki naszej aplikacji do inwestowania akcjami możesz inwestować w akcje, obligacje, fundusze ETF (trackery), fundusze inwestycyjne, opcje i nie tylko. Produkty te są notowane na giełdach na całym świecie, od Ameryki Północnej po Europę, Azję i Oceanię. Oczywiście podczas inwestowania za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej dostępne są te same typy zleceń, co w naszej wersji platformy na komputery stacjonarne. Dlatego zawsze możesz mieć kontrolę nad swoimi inwestycjami, gdziekolwiek jesteś.

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwarcie konta za darmo dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 100 międzynarodowych nagród.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zagraniczny oddział flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | tel: +31 20 2613072) | e-mail: klienci@degiro.pl | flatexDEGIRO Bank Oddział w Holandii jest zarejestrowany w Holenderskiej Izbie Handlowej pod numerem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, działający pod nazwą DEGIRO, jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG jest nadzorowany głównie przez niemiecki organ nadzoru finansowego (BaFin). W Holandii flatexDEGIRO Bank Dutch Branch jest zarejestrowany w DNB i nadzorowany przez AFM i DNB. | flatexDEGIRO Bank AG jest licencjonowanym niemieckim bankiem nadzorowanym przez niemiecki organ nadzoru finansowego i zarejestrowanym w Niemieckiej Izbie Handlowej pod numerem HRB 105687.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 sierpnia 2024 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

 • Oferta jest ważna do 31 lipca 2024 roku włącznie.
 • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
 • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 sierpnia 2024 roku.
 • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
 • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku września 2024.
 • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
 • Opłaty transakcyjne i koszty manipulacyjne są przeliczane i zwracane w EUR, nawet jeśli są naliczane w PLN. Kwota, która zostanie zwrócona w EUR, jest obliczana na podstawie kursu wymiany walut obowiązującego w dniu zwrotu.
 • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 EUR) i aktywować swoje konto DEGIRO.
 • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
 • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
 • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 EUR tylko raz.
 • Niniejsza promocja podlega prawu holenderskiemu.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 lipca 2024.

icon_close