Inwestuj z naszą aplikacją mobilną.

Nasza nagradzana aplikacja pozwala na wygodne inwestowanie przy pomocy urządzeń mobilnych. Gdziekolwiek jesteś, twoje portfolio i inwestycje są zawsze na wciągnięcie ręki.

Inwestuj z aplikacją mobilną DEGIRO.

Inwestowanie mobilne, notowania w czasie rzeczywistym, wiadomości o giełdach i dostęp do wszystkich funkcji składania zleceń, są teraz dostępne.

Ponad 50 giełd w twoich dłoniach.

Przy użyciu naszej aplikacji, możesz inwestować w akcje, obligacje, ETF (trackery), fundusze inwestycyjne, opcje i wiele innych. Produkty są notowane na giełdach z całego świata - od Ameryki poprzez Europę, do Azji i Oceanii. Oczywiście, nasza aplikacja daje możliwość korzystania z tych samych rodzajów zleceń, co wersja na komputerze. Dlatego zawsze możesz reagować na zmiany na rynkach, dokładnie tak samo jak przy użyciu komputera.

Aplikacja dla początkujących i zaawansowanych.

Nasza darmowa aplikacja została doceniona przez użytkowników za łatwość obsługi i liczne opcje inwestowania.

Doświadcz prawdziwego inwestowania.

Informuj nas.

Podziel się z nami opinią o naszej aplikacji dzięki funkcji wystawiania ocen. Chcemy wiedzieć, kiedy zmagasz się z problemami albo masz pomysł jak udoskonalić naszą aplikację. Okresowo wprowadzamy aktualizacje i bierzemy twoją opinię pod uwagę, aby nieustanie wprowadzać oczekiwane udogodnienia.

Nagrodzona za najlepszą aplikację.

Użytkownicy ocenili naszą aplikację na 4.5 w Apple Store i 4.5 w Google Play. Nasza aplikacja została ogłoszoną najlepszą aplikacją do inwestowania w Wielkiej Brytanii i we Francji:

Nagroda za najlepszą inwestycyjną aplikację mobilną w 2019

Financial Times & Investors Chronicle
Najlepsze mobilne udostępnianie akcji (2019)

Financial Times i Investors Chronicle nagrodzili DEGIRO nagrodą Best Mobile Share Dealing za aplikację przyjazną użytkownikowi i dużą ilość możliwości inwestowania.

Award voor beste beleggingsapp 2018

Investment Trends
Najlepsza aplikacja do handlu mobilnego (2018)

Odnosząc się do badania Investment Trends, DEGIRO zawdzięcza swój sukces wśród francuskich inwestorów, połączeniu intuicyjnej aplikacji i niskich opłat.

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.