+48 22 307 49 89

Aplikacja mobilna, rozpocznij inwestowanie przez smartfon/tablet

Stopa zwrotu zależy nie tylko od niskich kosztów transakcyjnych, lecz także od mozliwości jakie posiada inwestor. Wiemy jak ważny jest mobilny dostęp, dlatego prezentujemy pierszwą wersję aplikacji mobilnej. Aplikacja jest dostępna z przeglądarki na Twoim telefonie i tablecie pod adresem https://m.degiro.nl.

Przejdź do aplikacji mobilnej

Portfel

Po zalogowaniu się przy użyciu loginu i hasła masz od razu podgląd na swój portfel. Tutaj pokazane są wartośc portfela, różnica dzienna, fundusze gotówkowe ora wolna przestrzeń. Możesz także od razu sprawdzić skład portfela, wielkość pozycji oraz aktualne ceny. Po prawej stronie widnieją wielkość pozycji, dzienna zmiana w polskich złotych oraz dzienna zmiana procentowa. Można przeprowadzić transakcję klikając bezpośrednio na nazwę pozycji.

Zlecenia

W zakładce „Zlecenia” znajdziesz listę oczekujących zleceń, które można łatwo usunąć lub edytować.

Transakcje

W zakładce „Transakcje” widoczna jest historia dokonanych transakcji.

Składanie zleceń

Wybierając ikonę „Plus” w prawym górnym rogu można szybko przenieść się do ekranu umożliwiającego złożenie zlecenia. Możesz znaleźć szukany produkt poprzez wpisanie kodu ISIN, tickera lub nazwy. Możliwe jest również wybranie produktu z listy ulubionych, jednak dodawanie do listy ulubionych poprzez aplikację mobilną nie jest na razie dostępne. Po wybraniu szukanego produktu pojawi się okno ze zleceniem. Wyświetlają się tutaj ceny kupna i sprzedaży wraz z wolumenami. Jednakże ostatnia cena transakcji nie jest na razie wyświetlana.

Aplikacja mobilna jest dostępna z przeglądarki na Twoim telefonie i tablecie pod adresem https://m.degiro.nl

Przejdź do aplikacji mobilnej