Wzmocnij swoje inwestowanie z DEGIRO.

Dowiedz się więcej o podstawach inwestowania, sprawdź jakim typem inwestora jesteś, odkryj strategie inwestycyjne oraz jak wykorzystać dostępne narzędzia do osiągnięcia swojego celu inwestycyjnego.

Akademia inwestorów

Witaj w akademii inwestorów DEGIRO, centrum wiedzy inwestycyjnej. Tutaj dowiesz się na czym polega inwestowanie, w jakie produkty można zainwestować i jakie strategie można obrać.

Lekcje

Przygotowane przez nas lekcja pokrywają informacje o instrumentach finansowych, typach zleceń, determinowaniu ceny i różnych strategiach inwestycyjnych, odpowiednich dla początkujących inwestorów.

backtotop

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 90 międzynarodowych nagród.