Zamknięte rynki: kalendarz dni wolnych od sesji 2024

Niech nie zaskoczą Państwa dni wolne na rynkach. Prosimy skorzystać z naszego kalendarza dni wolnych od sesji w 2024 i sprawdzić kiedy GPW, giełdy amerykańskie i wiele innych giełd jest zamkniętych.

opening_clock

Kalendarz zamkniętych giełd w 2024

Państwa zlecenie nie zostało wykonane? Nie widzą Państwo aktualnych notowań akcji w portfelu? Czasami giełdy są zamknięte podczas lokalnych świąt. Święta na rynkach amerykańskich mogą różnić się od od świąt na innych giełdach. Przykładowo NYSE i NASDAQ są zamknięte w Święto Dziękczynienia. Giełdy mogą być zamknięte w różne dni, w zależności od kraju. Mogą się Państwo zapoznać ze świętami na GPW, jeśli interesują Państwa inwestowanie na lokalnym rynku. Prosimy sprawdzić nasze zestawienie by dowiedzieć się kiedy giełdy są zamknięte.

Godziny zamknięcia: Styczeń

Data Giełda Powód

Godziny otwarcia

Stworzenie zdywersyfikowanego, globalnego portfela nigdy nie było tak proste. Mając dostęp do tak wielu giełd, trudno zapamiętać kiedy każda z nich otwiera się i zamyka. Dzięki naszej stronie z godzinami otwarcia, z łatwością mogą Państwo nawigować między godzinami otwarcia giełd dostępnych za pośrednictwem DEGIRO.

Godziny otwarcia giełd

Dni wolne od sesji na giełdach

Rynki mogą być również zamknięte przez dany czas w ciągu dnia. Jest to znane jako wcześniejsze zamknięcie rynku. Przykładowo w Sylwestra, LSE zamyka się o 12:30 czasu lokalnego.

Kiedy DEGIRO jest zamknięte?

Zawsze mają Państwo dostęp do swojego konta DEGIRO, nawet kiedy giełdy są zamknięte. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest dostępne pod telefonem i mailowo między 8:00 a 22:00 czasu polskiego, z wyjątkiem dni świątecznych na GPW i rynkach amerykańskich. W 2024 tymi dniami są:

  • piątek, 29 marca - Wielki Piątek
  • środa 25 grudnia - Święta Bożego Narodzenia

W konkretne dni GPW jest zamknięte, ale rynki amerykańskie funkcjonują. W związku z tym, nasze Biuro Obsługi Klienta działa od 15:30 do 22:00, w następujące dni:

  • poniedziałek, 1 kwietnia - Poniedziałek Wielkanocny,
  • piątek, 3 maja - Święto Konstytucji,
  • czwartek, 30 maja - Boże Ciało,
  • piątek, 1 listopada – Wszystkich Świętych,

Jeśli masz jakiekolwiek pytania poza godzinami naszego funkcjonowania, zapraszamy do naszego Centrum pomocy. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania skontaktuj się z naszym BOK pod adresem klienci@degiro.pl. Odpowiemy na twoją wiadomość jak najszybciej będzie to możliwe.

DEGIRO dokłada wszelkich starań aby zaprezentować godziny otwarcia giełd. Jednak rekomendujemy weryfikowanie takich informacji na stronie odpowiedniej giełdy.

Ponad 100 międzynarodowych nagród

Zostaliśmy uznani za jednego z najlepszych brokerów w Europie dzięki naszym niskim opłatom, obsłudze klienta oraz innowacyjnej platformie i aplikacji.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Najlepszy Broker

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Najlepszy broker o bardzo niskich prowizjach

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Najlepszy broker dla akcji

Rankia 2022

DE-award Germany

Najuczciwszy broker online

NTV 2020

backtotop

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwarcie konta za darmo dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 100 międzynarodowych nagród.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zagraniczny oddział flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | tel: +31 20 2613072) | e-mail: klienci@degiro.pl | flatexDEGIRO Bank Oddział w Holandii jest zarejestrowany w Holenderskiej Izbie Handlowej pod numerem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, działający pod nazwą DEGIRO, jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG jest nadzorowany głównie przez niemiecki organ nadzoru finansowego (BaFin). W Holandii flatexDEGIRO Bank Dutch Branch jest zarejestrowany w DNB i nadzorowany przez AFM i DNB. | flatexDEGIRO Bank AG jest licencjonowanym niemieckim bankiem nadzorowanym przez niemiecki organ nadzoru finansowego i zarejestrowanym w Niemieckiej Izbie Handlowej pod numerem HRB 105687.