Zamknięte rynki: kalendarz dni wolnych od sesji 2022

Nie daj się zaskoczyć dniom wolnym na rynkach. Skorzystaj z naszego kalendarza dni wolnych od sesji w 2022 i sprawdź kiedy GPW, giełdy amerykańskie i wiele innych giełd jest zamkniętych.

opening_clock

Kalendarz zamkniętych giełd w 2022

Twoje zlecenie nie zostało wykonane? Nie widzisz aktualnych notowań notowań akcji w portfelu? Czasami giełdy są zamknięte podczas lokalnych świąt. Święta na rynkach amerykańskich mogą różnić się od od świąt na innych giełdach. Przykładowo NYSE i NASDAQ są zamknięte w Święto Dziękczynienia. Giełdy mogą być zamknięte w różne dni, w zależności od kraju. Zapoznaj się ze świętami na GPW, jeśli interesuje cię inwestowanie na lokalnym rynku. Sprawdź nasze zestawienie i dowiedz się kiedy giełdy są zamknięte.

Godziny zamknięcia: Styczeń

Data Giełda Powód

Godziny otwarcia

Stworzenie zdywersyfikowanego, globalnego portfela nigdy nie było tak proste. Mając dostęp do tak wielu giełd, trudno zapamiętać kiedy każda z nich otwiera się i zamyka. Dzięki naszej stronie z godzinami otwarcia, z łatwością możesz nawigować między godzinami otwarcia giełd dostępnych za pośrednictwem DEGIRO.

Godziny otwarcia giełd

Dni wolne od sesji na giełdach

Rynki mogą być również zamknięte przez dany czas w ciągu dnia. Jest to znane jako wcześniejsze zamknięcie rynku. Przykładowo w Sylwestra, LSE zamyka się o 12:30 czasu lokalnego.

Kiedy DEGIRO jest zamknięte?

Zawsze masz dostęp do swojego konta DEGIRO, nawet kiedy giełdy są zamknięte. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest dostępne pod telefonem i mailowo między 8:00 a 22:00 czasu polskiego, z wyjątkiem dni świątecznych na GPW i rynkach amerykańskich. W 2022 tymi dniami są:

  • piątek 15 kwietnia - Wielki Piątek

W konkretne dni GPW jest zamknięte, ale rynki amerykańskie funkcjonują. W związku z tym, nasze Biuro Obsługi Klienta działa od 15:30 do 22:00, w następujące dni:

  • środa 6 stycznia – Święto Trzech Króli,
  • poniedziałek 15 kwietnia - Poniedziałek Wielkanocny,
  • wtorek 3 maja - Święto Konstytucji,
  • czwartek 3 czerwca - Boże Ciało,
  • wtorek 1 listopada – Wszystkich Świętych,
  • czwartek 11 listopada - Święto Niepodległości,

Jeśli masz jakiekolwiek pytania poza godzinami naszego funkcjonowania, zapraszamy do naszego Centrum pomocy. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania skontaktuj się z naszym BOK pod adresem klienci@degiro.pl. Odpowiemy na twoją wiadomość jak najszybciej będzie to możliwe.

DEGIRO dokłada wszelkich starań aby zaprezentować godziny otwarcia giełd. Jednak rekomendujemy weryfikowanie takich informacji na stronie odpowiedniej giełdy.

Więcej niż 90 międzynarodowych nagród

Wybierz brokera ogłoszonego najlepszym, najuczciwszym oraz najtańszym dla inwestycji online.

UK-award
United Kingdom

Wysoce oceniana Platforma Inwestycyjna

FT & IC 2022

ES-award
Portugal

Najlepszy broker dla akcji

Rankia 2022

veiligheid
Netherlands

Najlepszy broker online

Cashcow 2019

DE-award
Germany

Najuczciwszy broker online

NTV 2020

UK-award
United Kingdom

Wysoce oceniania Platforma Inwestycyjna

FT & IC 2020

ES-award
Spain

Najlepszy broker dla akcji

Rankia 2021

veiligheid
veiligheid

Najlepszy broker online

Cashcow 2019

DE-award
Germany

Najuczciwszy broker online

NTV 2020

backtotop

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2 miliony klientów i ponad 90 międzynarodowych nagród.