Prawdziwe historie
inwestycyjne

W tym filmie dokumentalnym profesorowie, dziennikarze i inwestorzy kwestionują najczęstsze błędne wyobrażenia związane z inwestowaniem, czerpiąc z autentycznych historii inwestycyjnych. Równocześnie oferując podstawowe informacje, które każdy inwestor powinien znać.

Discover logo
Shapes_Mobile

Odcinek 1. Aktywny versus bierny

Inwestycje aktywne versus bierne. Gdy jedno oparte jest na spekulacjach, pokładach wiedzy oraz pragnieniu podbicia rynku, drugie bazuje na statycznym, długo terminowym i powolnym rozwoju, dostępnym dla wszystkich. Jak pokazują zakłady Warrena Buffetta, bierne inwestycje mogą być równie lukratywne.

Więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj
Shapes_Desktop_1 Shapes_Desktop_2

Odcinek 2. Zróżnicowanie

Dla wielu ludzi inwestowanie kojarzy się z dużym ryzykiem. Prawdą jest, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Niemniej jako inwestorzy, mogą Państwo do pewnego stopnia wpływać na to ryzyko, poprzez dobry plan oraz rozkładanie ryzyka na sektory, regiony i czas.

Więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Basket
Woman%20with%20ballons_cloud Woman%20with%20ballons_woman

Odcinek 3. Wzloty i upadki

W inwestowaniu chodzi o to by wiedzieć, kiedy kupić i kiedy sprzedać, nieprawdaż? Oraz by odpowiednio przewidzieć wzloty i upadki. Głownie tak ludzie postrzegają inwestowanie. Jednak, gdy przychodzi do inwestycji długoterminowych, czas spędzony na rynku jest nawet ważniejszy niż granie na rynku. Sztuką jest nie popaść w pułapki błędnych wyobrażeń o inwestowaniu.

Więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj

Odcinek 4. Wpływ inwestowania

W inwestowaniu chodzi tylko o pieniądze? Tak najczęściej myślą ludzie, gdy chodzi o inwestowanie. Jednak co, jeśli powiemy Państwu, że inwestowanie może również mieć pozytywny wpływ na świat, jeśli inwestują Państwo w to co wierzą?

Więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj
Buildings_cloud Buildings_building
Uwaga

Z inwestowaniem wiąże się ryzyko straty. Ten film jest czysto informacyjny i ma cele rozrywkowe, nie może być traktowany jako substytut porady inwestycyjnej i/lub indywidualnego rozeznania. Ten film nie jest zaproszeniem do inwestowania ani ofertą, flatexDEGIRO nie ponosi odpowiedzialności za stwierdzenia głoszone przez strony trzecie w tym filmie.

Chcą Państwo wiedzieć więcej?

Prosimy zapoznać się z naszą Akademią Inwestorów, która stanowi centrum wiedzy inwestycyjnej. Tu dowiedzą się Państwo jak działa inwestowanie oraz jakie strategie mają Państwo do dyspozycji.

Zobacz więcej

Uwaga: Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Możesz stracić (część) swojego depozytu. Radzimy inwestować jedynie w te produkty, które są zgodne z Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 listopada 2022 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

  • Oferta jest ważna do 31 października 2022 roku.
  • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
  • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 30 listopada 2022 roku.
  • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku grudnia.
  • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
  • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
  • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
  • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
  • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 października 2022

icon_close