Prawdziwe historie
inwestycyjne

W tym filmie dokumentalnym profesorowie, dziennikarze i inwestorzy kwestionują najczęstsze błędne wyobrażenia związane z inwestowaniem, czerpiąc z autentycznych historii inwestycyjnych. Równocześnie oferując podstawowe informacje, które każdy inwestor powinien znać.

Discover logo
Shapes_Mobile

Odcinek 1. Aktywny versus bierny

Inwestycje aktywne versus bierne. Gdy jedno oparte jest na spekulacjach, pokładach wiedzy oraz pragnieniu podbicia rynku, drugie bazuje na statycznym, długo terminowym i powolnym rozwoju, dostępnym dla wszystkich. Jak pokazują zakłady Warrena Buffetta, bierne inwestycje mogą być równie lukratywne.

Więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj
Shapes_Desktop_1 Shapes_Desktop_2

Odcinek 2. Zróżnicowanie

Dla wielu ludzi inwestowanie kojarzy się z dużym ryzykiem. Prawdą jest, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Niemniej jako inwestorzy, mogą Państwo do pewnego stopnia wpływać na to ryzyko, poprzez dobry plan oraz rozkładanie ryzyka na sektory, regiony i czas.

Więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj.
Basket
Woman%20with%20ballons_cloud Woman%20with%20ballons_woman

Odcinek 3. Wzloty i upadki

W inwestowaniu chodzi o to by wiedzieć, kiedy kupić i kiedy sprzedać, nieprawdaż? Oraz by odpowiednio przewidzieć wzloty i upadki. Głownie tak ludzie postrzegają inwestowanie. Jednak, gdy przychodzi do inwestycji długoterminowych, czas spędzony na rynku jest nawet ważniejszy niż granie na rynku. Sztuką jest nie popaść w pułapki błędnych wyobrażeń o inwestowaniu.

Więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj

Odcinek 4. Wpływ inwestowania

W inwestowaniu chodzi tylko o pieniądze? Tak najczęściej myślą ludzie, gdy chodzi o inwestowanie. Jednak co, jeśli powiemy Państwu, że inwestowanie może również mieć pozytywny wpływ na świat, jeśli inwestują Państwo w to co wierzą?

Więcej na ten temat znajdą Państwo tutaj
Buildings_cloud Buildings_building
Uwaga

Z inwestowaniem wiąże się ryzyko straty. Ten film jest czysto informacyjny i ma cele rozrywkowe, nie może być traktowany jako substytut porady inwestycyjnej i/lub indywidualnego rozeznania. Ten film nie jest zaproszeniem do inwestowania ani ofertą, flatexDEGIRO nie ponosi odpowiedzialności za stwierdzenia głoszone przez strony trzecie w tym filmie.

Chcą Państwo wiedzieć więcej?

Prosimy zapoznać się z naszą Akademią Inwestorów, która stanowi centrum wiedzy inwestycyjnej. Tu dowiedzą się Państwo jak działa inwestowanie oraz jakie strategie mają Państwo do dyspozycji.

Zobacz więcej

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 100 międzynarodowych nagród.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zagraniczny oddział flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | tel: +31 20 2613072) | e-mail: klienci@degiro.pl | flatexDEGIRO Bank Oddział w Holandii jest zarejestrowany w Holenderskiej Izbie Handlowej pod numerem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, działający pod nazwą DEGIRO, jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG jest nadzorowany głównie przez niemiecki organ nadzoru finansowego (BaFin). W Holandii flatexDEGIRO Bank Dutch Branch jest zarejestrowany w DNB i nadzorowany przez AFM i DNB. | flatexDEGIRO Bank AG jest licencjonowanym niemieckim bankiem nadzorowanym przez niemiecki organ nadzoru finansowego i zarejestrowanym w Niemieckiej Izbie Handlowej pod numerem HRB 105687.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 czerwca 2024 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

 • Oferta jest ważna do 31 maja 2024 roku włącznie.
 • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
 • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 30 czerwca 2024 roku.
 • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
 • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku lipca 2024.
 • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
 • Opłaty transakcyjne i koszty manipulacyjne są przeliczane i zwracane w EUR, nawet jeśli są naliczane w PLN. Kwota, która zostanie zwrócona w EUR, jest obliczana na podstawie kursu wymiany walut obowiązującego w dniu zwrotu.
 • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 EUR) i aktywować swoje konto DEGIRO.
 • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
 • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
 • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 EUR tylko raz.
 • Niniejsza promocja podlega prawu holenderskiemu.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 maja 2024.

icon_close