image_award_gold_left

100

Internationale
Broker Awards

image_award_gold_right

Z łatwością kupuj ETF-y przy niewiarygodnie niskich opłatach

Inwestuj na całym świecie z niespotykanie niskim oprocentowaniem. Dowiedzcie się Państwo, dlaczego wybrało nas ponad 2,5 miliony inwestorów.

Otwórz konto

Inwestowanie w ETF-y dostępne dla każdego

Fundusze ETF (Exchange-traded funds) ułatwiają inwestowanie, ponieważ umożliwiają Państwu szybkie stworzenie zdywersyfikowanego portfela. Oferujemy szeroką gamę funduszy ETF notowanych na 19 głównych giełdach. Bez względu na to, czy chcecie Państwo inwestować w lokalne czy globalne fundusze ETF, możliwości inwestycyjne są ogromne. Oferujemy nawet podstawową selekcję ETF-ów, dla których nie są ponoszone koszty prowizji. Płacą Państwo jedynie opłatę manipulacyjną w wysokości 1 EUR. Mogą obowiązywać opłaty związane z obsługą waluty, za połączenie z giełdą, opłaty za produktu zewnętrzne i spready. Lista bezprowizyjnych ETF-ów może ulec zmianie i podlega Zasadom Uczciwego Korzystania (Fair Use). Przed rozpoczęciem inwestycji prosimy o sprawdzenie bezprowizyjnej listy ETF-ów. Pełna lista dostępna jest tutaj.

Dzięki naszym niskim opłatom i szerokim możliwościom transakcyjnym sprawiamy, że inwestowanie w ETF-y jest dostępne dla każdego. Pełny przegląd naszych bezprecedensowych stawek znajdziecie tutaj.

Wybór korzyści

PROWIZJA

€0

+

KOSZTY

€1

Świat

PROWIZJA

€2

+

KOSZTY

€1

*Koszty walutowe, łączności lub produktów zewnętrznych i spreadu moga mieć zastosowanie. Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej opłatom. Lista bezprowizyjnych ETF-ów może ulec zmianie i podlega Zasadom Uczciwego Korzystania (Fair Use).

W 2022 r. trzy najczęściej handlowane fundusze ETF Core Selection należały do Vanguard lub iShares:

Vanguard S&P 500 UCITS ETF USD
IE00B3XXRP09

Vanguard FTSE All-World UCITS ETF USD Dis
IE00B3RBWM25

iShares Core MSCI World UCITS ETF USD (Acc)
IE00B4L5Y983

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Nie jest to rada inwestycyjna.

Co to jest fundusz ETF?

Fundusze ETF, znane również jako trackery, to fundusze, które śledzą wyniki indeksu, towaru, obligacji lub kompozycji produktów. W przeciwieństwie do niektórych innych funduszy, ETF-y są kupowane i sprzedawane na giełdzie. Chcecie się Państwo dowiedzieć więcej o ETF-ach? Warto prezczytać nasz artykuł o funduszach ETF, aby dowiedzieć się więcej.

Otwórz konto
Z 1 etfem / trackerem można stworzyć dywersyfikację poprzez śledzenie wielu akcji.

Kupowanie ETF-ów dla początkujących

Przy inwestowaniu należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Dobrym punktem wyjścia jest określenie, jakim typem inwestora jesteś. Jaki jest Państwa styl inwestowania? Czy zamierzacie Państwo być inwestorem aktywnym czy pasywnym?

Jeśli jesteście Państwo początkujący w inwestowaniu, polecamy zapoznanie się z naszą Akademia Inwestorów. Znajdziecie tu Państwo wiele informacji na temat inwestowania. Dowiedzcie się Państwo, jak działa inwestowanie, w jakie produkty można inwestować i jaka strategia będzie najodpowiedniejsza.

buy shares yourself

Dlaczego warto inwestować w ETF-y?

Inwestowanie w ETF-y ma wiele zalet. Jedną z największych zalet jest to, że ich szeroka ekspozycja na rynek może pomóc w zarządzaniu ryzykiem poprzez dywersyfikację. Są one również zazwyczaj bardziej elastyczne niż tradycyjne fundusze inwestycyjne, ponieważ obraca się nimi jak akcjami na giełdzie. Ponieważ są one zazwyczaj zarządzane pasywnie, mają niższe koszty w porównaniu z aktywnie zarządzanymi funduszami.

Otwórz konto

Ryzyko związane z inwestowaniem w ETF-y

Inwestowanie w ETF-y może być korzystne, ale nie jest pozbawione ryzyka. Ważne jest, aby być świadomym wszystkich rodzajów ryzyka, które mogą się pojawić, a które mogą się także różnić w zależności od funduszu ETF. Radzimy inwestować tylko w takie produkty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i doświadczeniu.

Dywersyfikacja
Różne rodzaje zamówień

Kiedy można kupować ETF-y?

Fundusze ETF można kupować, gdy otwarta jest odpowiednia giełda. Ponieważ giełdy są otwarte o różnych porach, ważne jest, by znać godziny otwarcia danej giełdy. Aby zapoznać się z godzinami otwarcia giełd, na których oferujemy handel, odwiedź naszą stronę z godzinami otwarcia. Giełdy mogą być również zamknięte w różne dni w związku z lokalnymi świętami. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie dni zamknięcia giełdy.

Ponad 100 międzynarodowych nagród

Zostaliśmy uznani za jednego z najlepszych brokerów w Europie dzięki naszym niskim opłatom, obsłudze klienta oraz innowacyjnej platformie i aplikacji.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Najlepszy Broker

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Najlepszy broker o bardzo niskich prowizjach

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Najlepszy broker dla akcji

Rankia 2022

DE-award Germany

Najuczciwszy broker online

NTV 2020

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwarcie konta za darmo dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 100 międzynarodowych nagród.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zagraniczny oddział flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | tel: +31 20 2613072) | e-mail: klienci@degiro.pl | flatexDEGIRO Bank Oddział w Holandii jest zarejestrowany w Holenderskiej Izbie Handlowej pod numerem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, działający pod nazwą DEGIRO, jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG jest nadzorowany głównie przez niemiecki organ nadzoru finansowego (BaFin). W Holandii flatexDEGIRO Bank Dutch Branch jest zarejestrowany w DNB i nadzorowany przez AFM i DNB. | flatexDEGIRO Bank AG jest licencjonowanym niemieckim bankiem nadzorowanym przez niemiecki organ nadzoru finansowego i zarejestrowanym w Niemieckiej Izbie Handlowej pod numerem HRB 105687.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 sierpnia 2024 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

 • Oferta jest ważna do 31 lipca 2024 roku włącznie.
 • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
 • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 sierpnia 2024 roku.
 • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
 • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku września 2024.
 • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
 • Opłaty transakcyjne i koszty manipulacyjne są przeliczane i zwracane w EUR, nawet jeśli są naliczane w PLN. Kwota, która zostanie zwrócona w EUR, jest obliczana na podstawie kursu wymiany walut obowiązującego w dniu zwrotu.
 • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 EUR) i aktywować swoje konto DEGIRO.
 • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
 • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
 • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 EUR tylko raz.
 • Niniejsza promocja podlega prawu holenderskiemu.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 31 lipca 2024.

icon_close