image_award_gold_left

100

Internationale
Broker Awards

image_award_gold_right

Łatwe kupowanie funduszy inwestycyjnych

Inwestuj na całym świecie z niespotykanie niskim oprocentowaniem. Dowiedzcie się Państwo, dlaczego wybrało nas ponad 2,5 miliony inwestorów.

Otwórz konto

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne, dostępne dla każdego

Fundusze inwestycyjne mogą ułatwić dywersyfikację portfela w ramach jednego produktu, a jeśli jesteś nowym inwestorem, ten rodzaj produktu finansowego może być dla Ciebie odpowiedni. Oferujemy wiele funduszy inwestycyjnych znanych firm zarządzających funduszami, takich jak BNP Paribas, Blackrock, Fidelity, NN i wiele innych!

Dzięki naszym niskim opłatom i szerokim możliwościom handlowym sprawiamy, że inwestowanie w fundusze jest dostępne dla każdego. Zobacz pełny przegląd naszych bezprecedensowych stawek na naszej stronie poświęconej opłatom.

Jakie fundusze inwestycyjne oferuje DEGIRO?

Oferujemy fundusze z wielu różnych domów funduszy. Niektóre znane domy funduszy to:

 • Aberdeen standard
 • BNP Paribas
 • Blackrock
 • Fidelity
 • Goldman Sachs
 • Kempen
 • NN (dawniej ING investment funds)
 • Actiam
Otwórz konto
investment funds degiro'

Jesteście Państwo zainteresowani zakupem funduszy inwestycyjnych?

Na naszej platformie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz różnych rodzajów funduszy inwestycyjnych. Jeśli otworzycie Państwo rachunek DEGIRO, będziecie Państwo miał dostęp do naszych podstawowych funduszy inwestycyjnych. Większość pozostałych funduszy inwestycyjnych to fundusze standardowe. Aby móc handlować w funduszach standardowych, musiscie Państwo najpierw zdać test. Wprowadziliśmy ten test, aby upewnić się, że macie Państwo wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych i jesteście Państwo świadomi ryzyka, zanim zaczniecie Państwo inwestować. Warto obejrzeć filmik, aby dowiedzieć się więcej o złożonych produktach finansowych.

Oferujemy fundusze o stałym dochodzie, fundusze akcyjne i mieszane. Aby to zrobić, przejdźcie Państwo do zakładki "Fundusze inwestycyjne" na platformie. Gdy znajdziecie Państwo interesujący Państwa fundusz, możecie go Państwo łatwo kupić.

Czym jest fundusz inwestycyjny?

Mówiąc najprościej, fundusz inwestycyjny to produkt finansowy, który gromadzi pieniądze inwestorów, a następnie wykorzystuje je przez zarządzającego funduszem do kupna i sprzedaży aktywów, takich jak akcje lub obligacje. W zamian inwestorzy otrzymują jednostki uczestnictwa w funduszu, co daje im dostęp do aktywów znajdujących się w portfelu funduszu.

Fundusze mogą inwestować w ramach jednego tematu, takiego jak rynki wschodzące, lub, na przykład, fundusz może koncentrować się na określonym regionie geograficznym. Możliwe jest również łączenie różnych kategorii inwestycyjnych.

Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o funduszach inwestycyjnych? Warto przeczytać nasz artykuł o funduszach inwestycyjnych, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie Państwo wiedzieć.

Otwórz konto
investment fund

Kupowanie funduszy dla początkujących

Przed rozpoczęciem inwestowania należy rozważyć kilka kwestii. Dobrym punktem wyjścia jest ustalenie, jakim typem inwestora Państwo jesteście? Jaki jest Państwa styl inwestowania? Czy zamierzacie Państwo być inwestorem aktywnym czy pasywnym?

Jeśli dopiero zaczynacie Państwo inwestować, polecamy zapoznanie się z naszą Investor’s Academy. Znajdziecie tu Państwo wiele informacji na temat inwestowania. Dowiedzcie się Państwo, jak działa inwestowanie, w jakie produkty można inwestować i jaka strategia będzie najodpowiedniejsza.

buy investment funds

Dlaczego warto inwestować w fundusze inwestycyjne?

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne ma wiele zalet. Dzięki jednemu produktowi można uzyskać ekspozycję na wiele aktywów. Jeżeli więc niektóre aktywa w funduszu nie osiągają dobrych wyników, inne mogą je osiągać, co pomaga rozłożyć ryzyko.

Dla inwestora prywatnego wejście na niektóre rynki i sektory może stanowić wyzwanie. Niektóre fundusze inwestycyjne mogą zapewnić dostęp do większej liczby rynków, do których zwykle nie można dotrzeć.

Inną cechą, która jest stosunkowo wyjątkowa w przypadku funduszy inwestycyjnych, jest to, że korzystają Państwo z wiedzy i doświadczenia zarządzającego funduszem. Zamiast nieustannie badać i wybierać wiele indywidualnych inwestycji samodzielnie, wykwalifikowani profesjonaliści wykonują tę pracę za Państwa. Jednakże, przed podjęciem decyzji o wyborze funduszu inwestycyjnego, należy przeprowadzić badania, aby upewnić się, że jest on zgodny z naszym planem inwestycyjnym.

Otwórz konto

Ryzyko związane z inwestowaniem w fundusze inwestycyjne

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne może być korzystne, ale nie jest pozbawione ryzyka. Ważne jest, aby być świadomym wszystkich rodzajów ryzyka, które mogą się pojawić, a które mogą się różnić w zależności od funduszu. Radzimy inwestować tylko w takie produkty finansowe, które odpowiadają państwa wiedzy i doświadczeniu.

Koszty inwestowania w fundusze inwestycyjne

Ponieważ fundusze inwestycyjne są zazwyczaj aktywnie zarządzane, wiąże się to z kosztami. Koszty te są wliczone w cenę funduszu inwestycyjnego. Większość z nich pobiera opłaty w wysokości od 0,5% do 2,0% w skali roku. Warto to sprawdzić przed inwestycją, gdyż bieżące opłaty mogą wpłynąć na zwrot z inwestycji. Dokładna wysokość kosztów jest podana w dokumencie KIID lub KID oraz w prospekcie informacyjnym.

Poza kosztami własnymi pobieramy niskie koszty transakcyjne za kupno i sprzedaż oraz opłatę za usługę. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie poświęconej opłatom.

Ponad 100 międzynarodowych nagród

Zostaliśmy uznani za jednego z najlepszych brokerów w Europie dzięki naszym niskim opłatom, obsłudze klienta oraz innowacyjnej platformie i aplikacji.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Najlepszy Broker

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Najlepszy broker o bardzo niskich prowizjach

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Najlepszy broker dla akcji

Rankia 2022

DE-award Germany

Najuczciwszy broker online

NTV 2020

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwarcie konta za darmo dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 100 międzynarodowych nagród.

flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, zagraniczny oddział flatexDEGIRO Bank AG | Amstelplein 1, 1096HA Amsterdam | tel: +31 20 2613072) | e-mail: klienci@degiro.pl | flatexDEGIRO Bank Oddział w Holandii jest zarejestrowany w Holenderskiej Izbie Handlowej pod numerem 82510245. | flatexDEGIRO Bank Dutch Branch, działający pod nazwą DEGIRO, jest holenderskim oddziałem flatexDEGIRO Bank AG. flatexDEGIRO Bank AG jest nadzorowany głównie przez niemiecki organ nadzoru finansowego (BaFin). W Holandii flatexDEGIRO Bank Dutch Branch jest zarejestrowany w DNB i nadzorowany przez AFM i DNB. | flatexDEGIRO Bank AG jest licencjonowanym niemieckim bankiem nadzorowanym przez niemiecki organ nadzoru finansowego i zarejestrowanym w Niemieckiej Izbie Handlowej pod numerem HRB 105687.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 lipca 2024 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

 • Oferta jest ważna do 30 czerwca 2024 roku włącznie.
 • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
 • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 lipca 2024 roku.
 • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
 • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku sierpnia 2024.
 • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
 • Opłaty transakcyjne i koszty manipulacyjne są przeliczane i zwracane w EUR, nawet jeśli są naliczane w PLN. Kwota, która zostanie zwrócona w EUR, jest obliczana na podstawie kursu wymiany walut obowiązującego w dniu zwrotu.
 • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 EUR) i aktywować swoje konto DEGIRO.
 • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
 • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
 • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 EUR tylko raz.
 • Niniejsza promocja podlega prawu holenderskiemu.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 30 czerwca 2024.

icon_close