90

międzynarodowych
nagród brokerskich

Łatwe kupowanie obligacji przy niewiarygodnie niskich opłatach

Inwestuj na całym świecie z niespotykanie niskim oprocentowaniem. Dowiedzcie się Państwo, dlaczego wybrało nas ponad 2,5 miliony inwestorów.

Otwórz konto

Inwestowanie w obligacje dostępne dla każdego

Dzięki niskim opłatom i szerokim możliwościom transakcyjnym sprawiamy, że inwestowanie w obligacje jest dostępne dla każdego.

Obligacje

PROWIZJA

€ 2

+

KOSZTY

€ 1

Koszty walutowe, łączności lub zewnętrznych produktów i spreadów moga mieć zastosowanie. Dowiedz się więcej na naszej stronie poświęconej opłatom.

Obligacja

Czym jest obligacja?

Obligacja to produkt finansowy o stałym dochodzie, który umożliwia inwestorowi pożyczenie pieniędzy podmiotowi emitującemu, zazwyczaj rządowi lub korporacji. W zamian nabywca obligacji (pożyczkodawca) zwykle otrzymuje regularne płatności, zwane kuponami, aż do momentu, gdy emitent spłaci kwotę główną, znaną również jako wartość nominalna lub wartość nominalna, w dniu zapadalności. Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej? Warto przeczytać nasz artykuł o obligacjach, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie Państwo wiedzieć.

Otwórz konto

Kupno obligacji dla początkujących

Inwestując, należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Dobrym punktem wyjścia jest ustalenie, jakim typem inwestora Państwo jesteście. Jaki jest Państwa styl inwestowania? Czy zamierzacie Państwo być inwestorem aktywnym czy pasywnym?

Jeśli jesteście Państwo początkujący w inwestowaniu, polecamy zapoznanie się z naszą Akademią Inwestora. Znajdziecie tu Państwowiele informacji na temat inwestowania. Dowiedzcie się Państwo, jak działa inwestowanie, w jakie produkty można inwestować i jaka strategia będzie najodpowiedniejsza.

Dlaczego warto inwestować w obligacje?

Inwestowanie w obligacje ma wiele zalet. Obligacje są uważane za stosunkowo bezpieczną inwestycję i oferują regularne wypłaty dochodu. Mogą one również pomóc zdywersyfikować portfel, ponieważ wykazują niską korelację z innymi rodzajami produktów finansowych, np. akcjami.

Otwórz konto

Ryzyko związane z inwestowaniem w obligacje

Chociaż obligacje są uważane za stosunkowo bezpieczną inwestycję, nie są pozbawione ryzyka. Ważne jest, aby być świadomym wszystkich rodzajów ryzyka, które mogą się pojawić, a które mogą się różnić w zależności od obligacji. Radzimy inwestować tylko w takie produkty finansowe, które odpowiadają Państwu wiedzy i doświadczeniu.

Więcej niż 90 międzynarodowych nagród

Staramy się oferować najlepsze produkty poprzez innowacyjność i dbałość o bezpieczeństwo. Te nagrody są dowodem naszej ciężkiej pracy i powodem, dla którego jesteśmy liderem na rynku w Europie.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Najlepszy Broker

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Najlepszy broker o bardzo niskich prowizjach

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Najlepszy broker dla akcji

Rankia 2022

DE-award Germany

Najuczciwszy broker online

NTV 2020

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 90 międzynarodowych nagród.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 października 2023 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

  • Oferta jest ważna do 30 września 2023 roku.
  • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
  • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 października 2023 roku.
  • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
  • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku listopada.
  • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
  • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
  • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
  • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
  • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 30 września 2023.

icon_close