90

międzynarodowych
nagród brokerskich

Łatwe kupowanie opcji po niewiarygodnie niskich opłatach

Inwestuj na całym świecie z niespotykanie niskim oprocentowaniem. Dowiedzcie się Państwo, dlaczego wybrało nas ponad 2,5 miliony inwestorów.

Otwórz konto

Inwestowanie w opcje przy niskich opłatach

Jeśli jesteś doświadczonym inwestorem i chcesz inwestować w opcje, nasza wszechstronna platforma i niskie stawki sprawiają, że jest to łatwe. Zobacz pełny przegląd naszych bezprecedensowych opłat na naszej stronie opłat.

Eurex

PROWIZJA

€ 0.75

Inne kraje

PROWIZJA

€ 0.75

Koszty walutowe, łączności lub zewnętrznych produktów i spreadów moga mieć zastosowanie. Dowiedz się więcej na naszej stronie poświęconej opłatom.

Interesuje Państwa zakup opcji?

W takim razie jesteście Państwo we właściwym miejscu. Otwierając u nas rachunek, nie możecie Państwo bezpośrednio inwestować w opcje. W przypadku złożonych produktów finansowych, takich jak opcje, musicie Państwo posiadać rachunek Active lub Trader, aby móc inwestować w ten produkt, co wiąże się z dodatkowymi testami adekwatności i warunkami. Warto obejrzeć filmik po lewej stronie, aby dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w złożone produkty finansowe, takie jak opcje.

Czym są opcje?

Opcje to rodzaj instrumentu pochodnego, który daje nabywcy możliwość kupna lub sprzedaży instrumentu bazowego, w zależności od tego, czy jest to opcja kupna czy sprzedaży. Kupno opcji kupna daje prawo do kupna instrumentu bazowego, natomiast kupno opcji sprzedaży daje prawo do sprzedaży. Za to prawo nabywcy płacą premię sprzedawcom. Kontrakty na opcje zawsze mają określoną datę wygaśnięcia i cenę wykonania.

W przeciwieństwie do innych produktów finansowych, takich jak akcje, w przypadku opcji nie wpłaca się z góry pełnej kwoty pieniężnej ani nie jest się właścicielem produktu bazowego. Zamiast tego wpłacacie Państwo depozyt początkowy, aby wejść w kontrakt opcyjny. Ponieważ na początku należy wpłacić tylko pewien procent wartości kontraktu, opcje są instrumentami finansowymi o wysokiej dźwigni finansowej. Oznacza to, że niewielkie zmiany cen mogą mieć znaczący wpływ.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasz artykuł o opcjach, aby dowiedzieć się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć.

Otwórz konto

Produkt dla doświadczonych inwestorów

Należy pamiętać, że opcje mogą być ryzykowne i skomplikowane, dlatego radzimy inwestować tylko w produkty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i doświadczeniu.

Jeśli jesteście Państwo nowi w świecie inwestowania, zalecamy zapoznanie się z naszą Akademią Inwestora, w której znajdziecie Państwo informacje na temat inwestowania. Dowiedzcie się Państwo, jak działa inwestowanie, w jakie produkty można inwestować i jaka strategia będzie najodpowiedniejsza.

buy options yourself

Dlaczego warto inwestować w opcje?

Inwestowanie w opcje może pomóc w zarządzaniu ryzykiem i spekulacji. Jeśli chodzi o zarządzanie ryzykiem, inwestorzy mogą wykorzystywać opcje do zabezpieczania się przed ruchami cenowymi produktu bazowego. Z drugiej strony, spekulanci mogą wykorzystywać opcje do czerpania zysków z ruchów cenowych produktu bazowego.

Otwórz konto

Ryzyko związane z inwestowaniem w opcje

Inwestowanie w opcje może być opłacalne, ale wiąże się z dużym ryzykiem. Można stracić więcej niż wynosi Państwa początkowa inwestycja. W niektórych przypadkach maksymalna strata jest nieograniczona. Zalecamy inwestowanie tylko w takie produkty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i doświadczeniu oraz zaciąganie tylko takich zobowiązań, które możecie Państwo pokryć z pieniędzy, których nie potrzebujecie Państwo w krótkim okresie.

Diversification

Więcej niż 90 międzynarodowych nagród

Staramy się oferować najlepsze produkty poprzez innowacyjność i dbałość o bezpieczeństwo. Te nagrody są dowodem naszej ciężkiej pracy i powodem, dla którego jesteśmy liderem na rynku w Europie.

Beste-broker-2023-Cashcow Netherlands

Najlepszy Broker

Cash Cow 2023

UK-award United Kingdom

Najlepszy broker o bardzo niskich prowizjach

FT & IC 2022

PT-award Portugal

Najlepszy broker dla akcji

Rankia 2022

DE-award Germany

Najuczciwszy broker online

NTV 2020

Państwa podróż inwestycyjna zaczyna się tutaj

Otwierając darmowe konto dołączą Państwo do ponad 2,5 miliony inwestorów korzystających z naszej przyjaznej użytkownikowi platformy.

Rejestracja konta

Uwaga:
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Mogą Państwo stracić (część) zainwestowany kapitał. Sugerujemy inwestować tylko w instrumenty finansowe, które odpowiadają Państwa wiedzy i dośwaidczeniu. Nie jest to rada inwestycyjna.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

icon_close

Chcemy wzmocnić pozycję ludzi, aby stali się najlepszymi inwestorami, jakimi mogą być. Oferując wszechświat możliwości i wyborów na naszej przyjaznej dla użytkownika platformie, usuwamy bariery, aby inwestowanie było dostępne dla każdego: początkujących lub doświadczonych inwestorów. Otrzymują Państwo dostęp do szerokiej gamy produktów na ponad 50 światowych giełdach, aby mieć swobodę inwestowania, wedle uznania. W naszym świecie otrzymują Państwo również świetny stosunek jakości do ceny. W żadnym stopniu nie rezygnując z jakości, bezpieczeństwa i zakresu naszych usług inwestycyjnych, oferujemy niewiarygodnie niskie opłaty. Priorytetowe traktowanie Państwa potrzeb pomogło nam stać się wiodącym europejskim brokerem online. Dowodem na nasz sukces jest ponad 2,5 miliony klientów i ponad 90 międzynarodowych nagród.

Logo

Warunki oferty opłat transakcyjnych w wysokości do 100 euro

Jeśli aktywujecie Państwo swój rachunek inwestycyjny DEGIRO przed 1 października 2023 r., DEGIRO zwróci Państwu opłaty transakcyjne do wysokości 100 EUR. Do tej oferty mają zastosowanie następujące warunki:

  • Oferta jest ważna do 30 września 2023 roku.
  • W okresie obowiązywania oferty nowi klienci, którzy aktywowali konto, otrzymają zwrot opłat transakcyjnych w wysokości do 100 EUR.
  • Zwrotowi podlegają pierwsze koszty transakcyjne i zewnętrzne opłaty manipulacyjne do kwoty 100 EUR w okresie do 31 października 2023 roku.
  • Koszty związane z obsługą waluty (AutoFX oraz manualna wymiana) nie podlegają zwrotowi w ramach tej promocji.
  • Zwrot poniesionych kosztów transakcyjnych i zewnętrznych opłat manipulacyjnych (maksymalnie do 100 EUR) zostanie dokonany na Państwa rachunku DEGIRO na początku listopada.
  • Oferta ta jest ważna tylko dla nowych klientów posiadających polskie konto DEGIRO.
  • Aby móc skorzystać z tej oferty, nowy klient powinien dokonać pierwszego depozytu w celu zatwierdzenia konta (minimalny depozyt wynosi 0,01 €) i aktywować swoje konto DEGIRO.
  • Nowi klienci, którzy rozpoczęli rejestrację przed okresem obowiązywania oferty, ale aktywują swoje konto DEGIRO w okresie obowiązywania oferty, również kwalifikują się do skorzystania z tej oferty.
  • Jeśli istniejące konto jest już powiązane z adresem nowego klienta, uczestnictwo jest wykluczone.
  • Każdy nowy klient może ubiegać się o kredyt transakcyjny w wysokości 100 euro tylko raz.

Akceptacja warunków oferty

Biorąc udział w ofercie, klient automatycznie akceptuje warunki i zasady oferty. DEGIRO może przedwcześnie zakończyć kampanię lub zmienić jej warunki. DEGIRO poinformuje o wszelkich zmianach za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnictwo

Udział w ofercie jest otwarty dla wszystkich klientów, którzy aktywowali konto w DEGIRO w dniu lub przed 30 września 2023.

icon_close